Очи, уши, нос и гърло | Херпес - правилното лечение

Напиши отговор

• от Kamelia | 31.08.2006 11:27

Да, наистина има такъв момент, че когато вече е избил херпеса няма смисъл да го мажеш, тъй като той така или иначе ще "цъфне и върже" и премине най накрая. От друга страна пък няма как да знаеш, че ще ти избие херпес преди да е избил, че да започнеш да го третираш. Малко като "параграф 22" :D

• от abazova | 30.08.2006 10:51

Наистина, лечението има смисъл в ранните етапи на заболяването.

• от nikolev | 29.08.2006 23:00

хапчетата и мазилата помагат само преди да ти избие яко херпеса. След това си е като рана и си заздравява горе-долу за толкова време и няма никакъв смисъл да го мажеш или нещо друго. Хапчетата и мазилата са за началото - когато само те сърби и е зачервено. Избият ли пъпките :?

• от Доц. д-р Цончев, дм | 28.08.2006 11:21

Няма гаранция

• от ivetu | 28.08.2006 11:04

Да, аз тази статия я прочетох, но така и не разбрах дали хапчетата, които са за херпеси са полезни или се използват в много тежки случаи?! На мен ми трябва херпесът да ми заздравее за около 3 дена, защото ще се налага да се снимам за документи! Въпросът ми е хапчетата ще ми помогнат ли това да се случи?! :(

• от Доц. д-р Цончев, дм | 28.08.2006 10:50

Отговор на Вашия въпрос ще намерите на Link
  • Херпес - правилното лечение
    от ivetu | 28.08.2006 00:31

Въпросът ми е кое е най-правилното лечение за херпес симплекс лабиалис? Мазилата които се предлагат в аптеките и кои по-точно, или хапчетата специално за херпеси и помагат ли имуностимулаторите за по-бързото заздравяяване на херпеса?! :cry:

Напиши отговор