Очи, уши, нос и гърло | Храчки

Напиши отговор
  • RE: Храчки
    от д-р Ралица Правова | 18.04.2019 16:25

Атила - до сега правил ли сте микробиологично изследване на гърлен секрет и смив от носа?
  • RE: Храчки
    от Atanasov | 17.04.2019 18:01

оправихте ли се? и аз съм така вече доста време
  • Re: Храчки
    от Georgi | 31.05.2010 22:32

Приятел аз сам така близо от година чуството ми е познато супер ми е неконфортно особено ако сам някаде на гости шот постоянно тряя се изхрачвам на секи 2-3 мин. даже плуя в една торвичка като съм на PC-то в нас...Пак иначе до кокото знам тва е някаква бактерия на гърлото която прави тая слуз и се получава хронично затова мнго трудно се лекува. Ти от кога си така?
  • Храчки
    от Атила | 15.01.2010 22:33

Здравейте. Имам следния проблем. Постоянно имам храчки, които се образуват между носа и гърлото ми (поне така го чувствам) Преди няколко години си извадих сливиците, пил съм всякакви антибиотици, но продължавам да храча. Имам чувството, че имам някаква раничка или нещо подобно между носа и гърлото, която постоянно работи. Същевременно носът ми е доста често запушен, независимо, че нищо не мога да издухам през него. Нито сопол нито нищо, а усещам, че имам залепена храчка там и мога да я изхрача само праз устата. Направя ли го след 1мин пак имам храчка, Моля ако някой е имал подобен проблем и се е справил да ми даде лек. Благодаря ВИ.

Напиши отговор