Очи, уши, нос и гърло | Очен Проблем

Напиши отговор
  • Очен Проблем
    от Д-р Стайкова | 01.02.2007 20:40

Не знам, не познавам очните колеги тук. Ако никой от експертите не се обади със съвет, може да извадите адресите и телефоните на очните лекари в града и да питате секретарките по телефона кой въобще прави такова нещо. След като се свържете с един-два кабинета, които правят операциите, може да ги питате кое колко струва. Успехи

• от bubo | 01.02.2007 19:45

Мерси Д-р Стайкова Само в ъгъла на окото има няколко обърнати косъма Въпроса ми е каде се правят подонби манипулации и колко горе-долу струват
  • Очен Проблем
    от Д-р Стайкова | 01.02.2007 19:25

Да, има, това се казва трихиаза и обикновено се лекува от очни лекари, но може и от всички които правят операции на клепачи. Ако целият ред е с обърнати мигли, обикновено се прави пластика на клепача, за да се обърне ръбът навън и по този начин да се смени посоката на косъма. Ако повечето са нормални и има само няколко обърнати, то може да се приложат различни методи - от епилация с лазер, криотерапия и тям подобни - до изрязване на сегмент от клепача. По принцип трихиазата е доста упорит проблем, и не винаги нещата се получават от раз, но може да се контролира с професионална намеса. Успехи
  • Очен Проблем
    от bubo | 01.02.2007 00:11

Преди няколко години майка ми и влезе СОДЕ в окото от тогава на окото някак си се е обърнал косъма и нали се сщате от постоянно скубане понеже мног е дразни са станали няколко косъма Та има ли начин да се оправи това нещо чул съм за някакви операции и дали са ефектни,че чудото и го няма никаде

Напиши отговор