Очи, уши, нос и гърло | Проблем с евстахиевите тръби

Напиши отговор

• от abazova | 01.08.2006 23:47

Ако преценявам правилно съобщението ви, предполагам сте добре запознат с функцията на евстахиевите тръби. Действително, най-честите причини за запушването им са алергии и инфекции. Терапията, която е приложена при вас ми се струва напълно адекватна. Може би най-разумното е нова консултация. Аз също бих ви препоръчала УНГ клиниката на "Царица Йоанна". И във никакъв случай не губете надежда :!:

• от Доц. д-р Цончев, дм | 31.07.2006 20:41

В МБАЛ "Царица Йоанна" има доста добри УНГ специалисти, мога да Ви препоръчам някои от тях - напр. д-р Рангачев от І УНГ клиника. След като сте ходили при двама специалисти не мога да Ви дам по-добър съвет.
  • Проблем с евстахиевите тръби
    от simeon1980 | 31.07.2006 01:21

Здравейте! От известно време насам ушите ми заглъхват. Ходих на специалисти УНГ, и двамата бяха единодушни, че става въпрос за проблем с евстахиевите тръби и тъпанчетата са хлътнали. Опитах различни лечения - понеже първия доктор заложи на хроничен фарингит, пих Бисептол и пръсках Муконазал Спрей +, след като това не помогна минах 1 курс фликсоназе. Втория УНГ реши че е на алергична основа, сега пия Ксизал и пак пръскам фликсоназето. Направи ми и продухване по Полицер. За съжаление резултат никакъв. Дори и леко подобрение няма. Ушите ми глъхнат, а аз съм музикант, трябват ми. Готов съм и на операция. Вече губя надежда ...

Напиши отговор