Очи, уши, нос и гърло | възпаление на езика

Напиши отговор

• от tania_VASI | 17.01.2007 23:07

много съм доволна от клобедерма кожата ми стана невероятно красива и свежа ползвах го само 5 дни и всичко изчизна от лицето ми а то беше страшно направо не мога да то опиша.клобедерм има в аптеката аз си го купих преди 1седмица и дано да не се повтори както казвате че направо ме е страх да си го помисля

• от kavaklieva | 15.01.2007 22:59

Клобедерма е мощен кортикостероиден препарат, а себореята в началото доста добре дръпва от този вид лекарства, но след време настъпва нов тласък и то още по-тежък. При Вас такъв ли беше ефекта от Клобедерм (сигурно е било преди време, тк сега го няма в аптеките)?

• от Доц. д-р Цончев, дм | 13.01.2007 12:37

Не мога "по мрежата" да Ви поставя диагноза, необходим е преглед. Повече за себореята е публикувано на Link
  • до д-р цончев
    от tania_VASI | 13.01.2007 12:02

д-р цончев може ли да ми кажете все пак това себореен дерматит лие или нещо друго ?до колкото знам себореята не се лекува или много трудно се лекува и на какво може д а се дължат тези обриви само по лицето и то на бузите и носа .моля ви дайте ми някакъв съвет

• от Доц. д-р Цончев, дм | 13.01.2007 11:29

В Стара Загора не поднавам дерматолози, ако имате път към София - мога да препоръчам такъв.
  • отговор
    от tania_VASI | 12.01.2007 12:49

заключението на дерматолога беше че вероятно е от длънцето понеже и казах че и от слънцето получавам обриви но по ръцете.изписа ми лоратадин и слънцезащитен крем както и клобедерм.ако обичате препоръчайте ми някой добър дерматолог .аз съм от стара загора ако това има някакво значениеблагодаря ви за изчерпателния отговор относно глосита .

• от Доц. д-р Цончев, дм | 10.01.2007 18:37

Какво е заключението на дерматолога? Все пак трябва да Ви е предвписал някакво лечение или поне да Ви е дал насока.
  • обриви по лицето
    от tania_VASI | 10.01.2007 16:11

станала е грешка това не се отнася за езика но искам да попитам дали е възможно това заболяване да е себорея
  • възпаление на езика
    от tania_VASI | 10.01.2007 16:01

здравейте имам много сложен проблем с лицето постоянно се появяват едни петънца и пъпчици .петънцата имат люспици отгоре и след като ги премахна остават розови петънца с различна големина и се появява сърбеж.какво може да е това?ходих на дерматолог но нищо не ми помогна

Напиши отговор