Болката | Болка в крака

Напиши отговор
  • RE: Болка в крака
    от Доц. д-р Цончев, дм | 23.10.2019 22:32

Дайте му малко почивка на крака. Мажете с препарати от типа на Бенгей, Фелоран и подобни. Ще мине.
  • Болка в крака
    от Георги Иванов | 19.10.2019 02:06

Здравейте! Имам следния проблем. Преди около 1 седмица почувствах болка в прасеца на десния крак. Помислих си, че е разтегнат мускул и ще отшуми за 2-3 дни. След това имах натоварвания - фитнес и голяма разходка в планината с приятели. От сряда насам болката се засили, а през този период не съм спирал да ходя и на работа. Затова се притесних и реших да посетя съдов хирург, за да се застраховам срещу евентуален проблем с вените. Прегледът се проведе в петък (вчера), като беше много обстоен и включваше изследване с доплер. Професорът и неговия асистент бяха категорични, че няма абсолютно никакъв проблем с вените и става въпрос за пренатоварване на мускула на прасеца. Още повече, че няма никакъв оток на крака, нито разширени вени. Проблемът е, че болката ми се засили след края на работния ден и почти цяла вечер чувствах едно напрежение в крака. И единствено лежейки по корем, болката намалява. Какво да направя оттук нататък и към какъв специалист да се обърна? Благодаря предварително!

Напиши отговор