Болката | Болка в ляво на врата

Напиши отговор
  • RE: Болка в ляво на врата
    от Нана | 28.09.2018 08:22

Според личния ми лекар имам леки шипове във врата, от което идва болката във врата, другото било внушение. Когато тази година се появиха симптомите, също беше след стресова ситуация. Насилвам се да повярвам, че когато се успокоя всичко отново ще отмине, четох че кръв от носа може да потече и от по-силни емоции. Искам да си обесня сама на себе си, как тялото ми реагира по този начин на стреса и мога ли да го избегна по някакъв начин, ЛЛ отказва да дава направления защото смята, че съм напълно здрава, но искам и аз да вярвам в това, а когато се появят болките и всичко останало се плаша, че съм болна от нещо сериозно. Моля Ви за съвет!
  • Болка в ляво на врата
    от Нана | 28.09.2018 08:17

Здравейте, от дълго време се питам дали състоянието ми е депресия или заболяване. Всичко започна преди година, след силен стрес, спрях да мога да се храня, храната ми заставаше на гърлото и след няколко часа я усещах бавно да слиза надолу. Имах болки във врата, но рядко и слаби, които отшумяваха бързо. Потичаше ми кръв от носа, коята после усещах в гърлото си. Имам синдром на раздразнено черво и, когато всичко това започна разбира се започнаха и болките в областта на стомаха и по хода на дебелото черво. Ходих на какви ли не лекари, след още една стресова ситуация вдигнах кръвно и бях с ускорен пулс, отидох веднага на кардиолог, каза, че съм здрава, но стреса ми е в повече. Правих кръвни изследвания, изследвания на щитовидната жлеза, отидох на гастроентеролог, който отказа да ме прегледа с бариева каша защото за него това е чиста депресия. Всички лекари заключиха, че това е на нервна почва и, че ако се успокоя ще отмине. Наистина се оправих, но година по късно всичко се повтори.На 23съм

Напиши отговор