Болката | Болка в китката

Напиши отговор
  • Re: Болка в китката
    от д-р Цончев | 22.04.2018 22:12

3 месеца са малко, дайте му още време
  • Болка в китката
    от Златин | 20.04.2018 02:27

Преди 3 месеца и половина претърпях лека катастрофа и си ударих китката в седалката на Шофьора(бях зад него).Вечерта ме болеше и се поду и на другия ден отидах да я снимам,но нямаше нищо счупено...Казах си ще мине,избягвах да я използвам тази китка,а и ми беше трудно.След 10 дена вече не беше подута,но болката я имаше (макар и в по-малка степен)също така не можех да свивам толкова колкото другата.През това време я мазах с някакви кремчета против възпаление и отоци.След около месец подвижноста и се подобри и беше почти като другата,но болката най-вече след сън беше най-силна.Като се опитах да застана за лицева опора мн ме болеше и нямаше как да се задържа повече от няколко секунди.Отделно и самото ми кокалче е видимо по изпъкнало от това на дясната китка(здравата).Сега три месеца и повина по късно болката си я има,единственото подобремие е че сега мога да стоя на лицева опора,но не мога да правя най много 1 и с болки.Ходих при личната би ми някаква инжекция и ми изписа хапчета да пия уж за възпалението и крем ми изписа Тендивил,но не виждам подобрение от крема и хапчета.На моя глава си взех и хран добавка с хеуронова кисилина ,глюкозамин и още неща,които уж помагат на ставите и сухожилията.Но за добавката не мога да кажа дали има ефект тъй като в пия от 1 седмица...Преди 3 дена си направих нови снимки тъй като си записах час при един ортопед,който беше дошъл в града за безплатни прегледи и вчера ходих ходих при него,видя снимките каза,че няма нито счупено пукнато и че съм имал просто тежко навяхване или разтежение и ме отпрати за 2-3 мин(може би защото беше безплатен преглед и не ми обърна голямо внимание).Забравих да кажа,че през това време спрях фитнеса за 2 месеца и половина и от 20-30 дена ходя,но избягвам упражнения,от които усещам по-силна болка-лежанката,основно от другите упражнения не усещам голяма болка,но основно болката ми е като правя опрефелени движения най-вече сутрин след сън...Въпроса ми е дали е нормално това толков време да ме боли и просто този тип травми по бавно отминават или е нещо по-сериозно ? Link Болката е най-вече там където съм очертал с червеното

Напиши отговор