Болката | Болки в ребрата

Напиши отговор
  • Re: Болки в ребрата
    от Велина Бояджиева | 18.04.2018 19:04

Oтговор "д-р Р. Иванова" post_id=240984 time=1524064518 user_id=24381: Убедена ли сте, че усещате болката конкретно в ребрата или имате предвид областта на ребрата, включително и междуребрената мускулатура. Понякога предшестващи симптоми на херпес-зостер могат да бъдат невралгични болки-по хода на нерва, който инервира областта. Показателно би било ако имате неразположение, обща отпадналост, повишена температура.
    Сигурна съм,защото като си напипвам ребрата си усещам болката,все едно съм се натъртила така се усеща.Нямам повишена температура,нито отпадналост,дорш обратното имам много енергия.
    от Велина Бояджиева | 18.04.2018 18:55

Сигурна съм,защото като си напипвам ребрата си усещам болката,все едно съм се натъртила така се усеща.Нямам повишена температура,нито отпадналост,дорш обратното имам много енергия.
    от д-р Ралица Правова | 18.04.2018 18:15

Убедена ли сте, че усещате болката конкретно в ребрата или имате предвид областта на ребрата, включително и междуребрената мускулатура. Понякога предшестващи симптоми на херпес-зостер могат да бъдат невралгични болки-по хода на нерва, който инервира областта. Показателно би било ако имате неразположение, обща отпадналост, повишена температура.
  • Болки в ребрата
    от Велина Бояджиева | 18.04.2018 14:55

Здравейте! На 23 години съм и от няколко дена ме болят ребрата отпред.Нямам обяснение защо и се притеснявам.Извън страната съм за момента и ще мога да посетя специалист чак когато се прибера и затова реших да попитам за мнение тук.Болките не са силни при пипане ги усещам повече,а иначе само дискомфорт.Пушач съм,затова съм мислила,че могат да болят,но не пуша много.При дишане нищо не се променя,не се засилват болките.Ще бъда благодарна ако изкажете мнение по въпроса.Благодаря предварително!

Напиши отговор