Болката | Болка във врата и горната част на гърба от година

Напиши отговор
  • Re: Болка във врата и горната част на гърба от година
    от д-р Цончев | 04.04.2018 20:49

Аз лично не бих препоръчал бокс преди да се направи ЯМР. Върнете се в БГ и си го направете тук, най-малкото за успокоение
    от Grigor Gigov | 01.04.2018 11:34

Също така забелязах, че като лежа и гъбра почва да ме боли след 5 - 10 минути докато не сменя позата, и после пак 5 10 минути и се почва с болката.
    от Grigor Gigov | 01.04.2018 11:28

Благодаря за отговора, да получавам изтръпване в ръцете . Преди няколко дни за пореден рът ходих при личната ми лекарка тук , обаче тя пак отказа да ме прати на скенер. Реших да се свържа с частна клиника за скенер и те ме отрязаха, защото без направрение не можели да ме приемат. Последния месец имам непрестанна болка в горната част на гърба,врата и малко към задната част на главата, вечерта се събуждам поне по 2 3 пъти от болка. Чак след 3 месеца се прибирам в България , та въпросът ми е какво да правя, записах се да тренирам бокс имам добра физическа активност?
    от д-р Цончев | 26.03.2018 21:37

Направете едно ЯМР на шиен и гръден отдел, за всеки случай. изтръпване връцете имате ли?
  • Болка във врата и горната част на гърба от година
    от Grigor Gigov | 24.03.2018 14:50

Здравейте, на 20 години съм и от повече от година изпитвам всекидневни болки в задната част на врата и гърба. Отначало започна да ме боли главата , след това започна и врата и най-накрая и гърба и така от година. Уча в Дания и съм ходил по лекари и физиотерапевти над 10 пъти и все ме отпращат. В България също съм ходил и там същата работа, ходил съм на масажи сумати и пъти и те не помагат кой знае колко.Всичко пробрах, да спортувам, смених си възлавницата, купих си колан който да ми изправи гърба - нищо не помага. От месец чувствам отпадналост и както казах непрестанни болки, все се каня да отида да си направя Ядрено Магнитен Резонанс или Скенер защото почвам да си мисля,че е нещо доста сериозно тъй като никой не ми казва точната диагноза. Та въпроса ми е дали имате някаква представа от какво може да е тази болка и също така дали да си записвам час за Скенер? Благодаря.

Напиши отговор