Болката | Болка в гърдите при движение

Напиши отговор
  • Re: Болка в гърдите при движение
    от Teodora Mincheva | 19.03.2018 08:01

Здравейте , аз съм така вече 2 години , на мен ми стана първо като изхрущяване на средната част и от тогава си усещам болка малко по- наляво ,даже с пръст като натисна, не се разбра какво става , в началото ми казаха, че имам леко възпаление на междуребрената тъкан нещо наречено костохондритис и после че е неврлагия и да пия болкоуспокояващи няма лечение само облекчаване с лекарства ....
  • Re: Болка в гърдите при движение
    от д-р Цончев | 18.03.2018 19:19

Според мен си дайте малко почивка и не се претоварвайте. От щангата често се получават такива оплаквания.
  • Болка в гърдите при движение
    от kristiyan92 | 16.03.2018 12:11

Здравейте. От няколко дни имам този проблем. При определени движения се появява болка точно между гърдите. Първончално мислех, че съм прецакал някой нерв(ходя на фитнес редовно), но вече почивам 3 дни и няма подобрение.Болката я усещам когато изпъна гърдите , общо взето като изместя по някакъв начин гръдния кош... Като натисна с пръсти точно между гърдите усещам болка. При дълбоко вдишване и издишване нищо не ме боли, когато съм в ествествена позиция. Други болежки и симптоми нямам. Първия ден на болка, след като тренирах и се натоварих ми мина за 8-9 часа, но след това на вечерта болката стана по-силна и от тогава не тренирам. Някакви насоки? Към какъв тип лекар да се обърна ако проблема не отмине близките 2-3 дни?

Напиши отговор