Болката | Тъпа болка в дясната част на тила

Напиши отговор
  • Re: Тъпа болка в дясната част на тила
    от д-р Цончев | 18.03.2018 19:17

Според описанието болката приличана невралгична. Ако започне да ви пречи и не минава с конвенционални средства е добре да вивиди невролог
  • Re: Тъпа болка в дясната част на тила
    от Петър Христов | 15.03.2018 18:16

Ъпдейт: Сега примерно, откакто пуснах тази тема, не съм усетил болка дори за 1 секунда.. Странно непостоянна е и ме притеснява на какво може да се дължи..
  • Тъпа болка в дясната част на тила
    от Петър Христов | 15.03.2018 16:46

Здравейте, От 1 месец, доста непостоянно получавам болка в дясната част на тила Link alt="Link />. Понякога я няма с дни наред, а някои дни я получавам през 4-5 минути в продължение на няколко часа.. по-късно през деня отново и така. Първият път, когато заболя, беше по време на оргазъм, но беше много по-силно и продължи около 30 секунди. Това беше преди месец някъде. Преди това 2 пъти ми се е случвало пак точно по време на оргазъм да заболи така, но не е имало последствия. Аз си мисля, че точно тогава се е отключило (преди месец), но може и да не е от това. For reference: M, на 25 години, работя като програмист, като се старая да се раздвижвам редовно (по няколко пъти на ден). Днес за пръв път ми се случва, да ме боли почти постоянно, откакто се събудих, до ей сега преди малко, като си охладих главата с вода и излязох на въздух малко. Болката беше много по-слаба, но постоянна и дразнеща. Някой имал ли е подобен проблем? Идея на какво се дължи? Предложения с какво да се мажа, какво да пия? И ако трябва да се ходи на доктор - какъв? За невролог ли е това? Благодаря!

Напиши отговор