Болката | Болки по цялото тяло

Напиши отговор
  • Re: Болки по цялото тяло
    от Ivanka Jeleva | 11.03.2018 13:08

Благодаря Ви за отговора,д-р Цончев! Така и направих.Сега ми е назначена допълнителна терапия с Прегабин и Дуксет.Надявам се на положителен резултат!
  • Re: Болки по цялото тяло
    от д-р Цончев | 10.03.2018 18:55

Идете да ви променят антидепресантната терапия, вероятно не ви е достатъчна.
  • Болки по цялото тяло
    от Ivanka Jeleva | 06.03.2018 07:57

Здравейте! На 59 години съм.Периодично имам кризи в продължителен период от болки по цялото тяло.Непоносимо са и почти непрекъснати.Събуждам се с главоболие отзад в тилната област и започват да болят ръце,крака,гърди.Правила съм си многократни изследвания и стигнах до психиатър,който ми назначи антидепресанти.Не ми помагат,въпреки че продължавам да ги пия редовно/страхувам се да ги спра/.Преди 2-3 месеца си направих ЯМР.Нищо притеснител но,слава Богу.Миналата седмица -кръвни изследвания.Пак без отклонения.Наскоро преживях няколко стресови ситуации и е възможно да е реакция на организма.Само за болести си мисля,поставям си диагнози и в ума ми от черни по-черни мисли.Какво да правя?Не се чувствам полезна нито за себе си,нито за другите.За радостта от живота не може изобщо да става дума. Предварително благодаря!

Напиши отговор