Болката | Болка във врата и тила

Напиши отговор
  • Re: Болка във врата и тила
    от д-р Цончев | 01.03.2018 19:48

Тоя хемоглобин знае ли се защо е нисък?
  • Болка във врата и тила
    от Петър | 24.02.2018 22:53

Здравейте! Казвам се Петър - нов съм тук. На 27 години съм. От няколко дни (около 5 дни) ме мъчи болка във врата и леко към раменете (както при схващане на врата е) но лошото е, че болката продължава към задната част на главата все едно някой ме натиска силно. Преди 2 дни реших, че може да се дължи на кръвното налягане. Премерих го и се шашнах: 150/100. Започнах да си внушавам, че може да е менингит, но понеже познавам симптомите на това заболяване при мен ги няма. След това за жълтеница се хвърлих в размисли... приятели ми казват, че съм прежълтял в лице и че под очите съм подпухнал. Аз като се гледам не виждам някаква коренна разлика от преди, но ме мъчи от какво може да е това кръвно. Нямам отоци по краката както при бъбречни проблеми или прекаляване със солта... Хемоглобин преди месец си изследвах беше доста нисък 108 при норма 130, не знам дали може да се дължи на него всичко това, освен че промяната в цвета на кожата се свързва с анемия. Не намирам връзка с кръвното обаче, някой има ли някакво обяснение ЗАДОЧНО така да се каже. На преглед при кардиолог съм едва на 2 Март, не знам какво предстои да чуя :roll:

Напиши отговор