Болката | Температура 38.5 повече от месец

Напиши отговор
  • Re: Температура 38.5 повече от месец
    от д-р Цончев | 24.02.2018 20:24

Пробвайте с аналгин и студени процедури - лед на магистралните съдове, студени чаршафи и подобни средства.
  • Температура 38.5 повече от месец
    от Любен | 23.02.2018 20:50

Добър ден. Казвам се любен на 31г. Ще се радвам ако някой може да ми помогне. Болен съм от рак от година и половина. Диагнозата ми е злокачествен меланом на тялото, който ми е засегнал лимфните възли. Лекуваха ме с таргетна терапия, с зелбораф и трябваше да ме следят всеки месец да не се образува някоя бучка по тялото. Както и да е не са видяли и се образува една под мишницата. Преди 40 дена ми направиха операция със срез около 25см. От тогава до ден днешен държа температура 38.5, 39 изпил съм над 140 парацетамола. Праваха ми абсолютно всякакви иследвания и нищо не откриха. Преписваха ми антибиотици пак нищо. На 15ти тоя месец отидох на контролен преглед казах им за температурата. Погледнаха операцията казаха нищо няма зараснала е перфектно. И ме изгониха с една дума. Преди 5 дена се загледах на огледалото и ми се стори зачервяло и реших да отида да им кажа. Доцента само погледна и каза въспалила се е и ми насрочи нова операция за 19ти март а аз до тогава мисля че ще умра немога да търпя тая температура. Моля някой да ми каже какво мога да направя. Благодаря за отделеното време

Напиши отговор