Болката | Болка в ляво

Напиши отговор
  • Re: Болка в ляво
    от panci | 18.10.2017 15:34

Здравейте д-р Игнатова, Благодаря за отговора Ви. Да, вече съм по-добре, почти не ме боли, отшумя само. Предполагам, че е бил раздразнен нерв. Хубав и успешен ден!
  • Re: Болка в ляво
    от д-р Александра Игнатова | 15.10.2017 20:54

Здравейте! Проблемът може да се дължи и на мускулни спазми, отново от вятъра (който наистина беше силен в събота сутринта). По-добре ли сте вече?
  • Болка в ляво
    от panci | 14.10.2017 17:14

Здравейте, Директно към проблема ми - днес се събудих и се наложи да пътувам из града с колата за 10-15 мин. Излязох от колата и духаше доста силен вятър. След като си свърших работата (в затворено пространство) отново влязох в колата си, и сядайки усетих рязка болка в лявата част на врата (като схващане, или по-скоро заклещен нерв) и повече не мога да обърна главата си на ляво. Дори при минимално усилие от моя страна да го направя, усещам режеща болка. До тук добре, но малко по-късно (след час-два) започнах да усещам същото схващане в пръстите на лявата ръка, когато я стисна по-силно. Не знам дали си си внушавам, но мисля, че усещам подобно нещо и на пръстите на левия крак. Като цяло, режещата болка и невъзможност за обръщане на ляво с врата остава. Остава и някаква слабост (не изтръпване) в лявата ръка и пръсти. Та, искам да попитам - възможно ли е всичко това да се получава от притиснат/възпален нерв? Ако не - има ли нещо притеснително и трябва ли да потърся невролог веднага, или смятате, че мога да изчакам до понеделник? Благодаря предварително! Поздрави!

Напиши отговор