Болката | Болка в ребрата

Напиши отговор
  • Re: Болка в ребрата
    от stota4ka | 18.01.2017 19:02

Благодаря Ви много д-р Цончев! Утре ще си взема Бевит.
    от д-р Цончев | 18.01.2017 18:51

Всичко е наред, не се притеснявайте. Бевит можете да си вземете.
    от stota4ka | 17.01.2017 11:05

Бях на гастроентеролог в Еврохоспитал.
    Oтговор: Добро общо състояние, език необложен, корем с меки стени, липсва палпаторна болезненост. Черен дроб и далак не се палпират! Процедури - резултат - Абдиминална ехография - черен дроб с нормални размери с еднородна ехогенност на структурата. Жлъчен мехур с неуплътнени стени , без допълнителни еха, жлъчни пътища - неразширени, панкреас б.о., слезка б.о., бъбреци с нормално съотношение паренхим пиелон
    Какво значи неуплътнени стени на жлъчен мехур!? Другото в норма ли е!? Изписа ми Цинарикс и Спазмалгон Можело и да е на нерна основа или мускул, е тогава ако е това да взимам ли по един Бевит Форте !?
    от д-р Цончев | 16.01.2017 20:40

Щом се повлиява от движение вероятно е с мускулен произход. Ще премине постепенно.
    от stota4ka | 14.01.2017 18:18

Link alt="Link /> Като наведа глава надолу и ме опъва там където съм драснал червено - спуска се по ребрата и долу прави лек завой!!! Какво е това далак, жлъчка или мускул :shock: И защо като навеждам глава ме опъва силно :?:
  • Болка в ребрата
    от stota4ka | 14.01.2017 11:41

Болка в дясното ребро (мисля че е 7мо към центъра), има я като се наведа, като се свия много,а също и като съм прав и наведа главата надолу ме опъва силно в дясното ребро по средата почти. Като дишам и лежа нямам оплаквания :shock:

Напиши отговор