Болката | Тъпа болка и/или стягане в лявата гърда

Напиши отговор
  • RE: Тъпа болка и/или стягане в лявата гърда
    от д-р Цончев | 17.10.2018 19:11

Ако продължите да четете вероятно ще откриете още доста причини за подобни оплаквания. Това няма смисъл, само ще се притеснявате. Ролята на лекаря е да направи целенасочено изследване и той най-добре ще прецени какво е възможно да е
    от Yo Mimenceto | 10.10.2018 21:19

Сега чутох за диафрагмална херния е се чудя дали е възможно да я има
    от Yo Mimenceto | 10.10.2018 21:16

На 19 съм не ненапипвам нищо необичайно
    от Ралица | 10.10.2018 20:43

На колко години сте? Правила ли сте си мамография или да напипвате нещо необичайно като структура?
    от Yo Mimenceto | 10.10.2018 20:10

Здравейте преди 1 мисиц имах болка в областа ня сърцето ходих на кардиолог прави ми кардиограм тя беше перфекна преписа ми аналген и аспирин и сега усештам като боцкане в лявата гърда към ареолата та въпроса ми е дали е възможно да е нещо свързано със сърцето щом са ми правили кардиограма преди месец и нищо и също понякога осещам болка в началото на подмишницата и отгоре над гардата а понякога и напрежение по цялата гърда
  • Re: Тъпа болка и/или стягане в лявата гърда
    от д-р Цончев | 06.01.2015 22:56

Вероятно ще премине спонтанно. Ако болката се засили можете да вземете аналгетик от типа на Диклак.
    от Vyara | 05.01.2015 20:01

Благодаря Ви, Докторе! Не, няма. Може би усещам затопляне, парене. Но ето сега в този час го няма това парене. Вероятно и нервите ми вече си играят с мен. :)
    от д-р Цончев | 04.01.2015 17:57

тАКА КАКТО ГО ОПИСВАТЕ ТАЗИ БОЛКА ВЕРОЯТНО Е С МУСКУЛЕН ИЛИ НЕВРАЛЕН ПРОИЗХОД. нЯКАКВО ПОДУВАНЕ ИЛИ ЗАЧЕРВЯВАНЕ ИМА ЛИ?
  • Тъпа болка и/или стягане в лявата гърда
    от Vyara | 02.01.2015 20:56

Здравейте, За много години! Бъдете здрави и щастливи! Не знам точно как да го обясня... не е болка, не е и стягане, нещо по средата. Звучи тъпо, но е така. Не е нужно да пия нещо, за да ми "олекне", просто го усещам. Усещам стягането сякаш не в самата гърда, ами точно под подмишницата. Но пък усещам и някак гърдата напрегната, не ме боли отново, просто напрегната. На същата гърда имах запушена мастна жлеза, която оперирах май месец и може би сега си и внушавам някои неща и всичко започва да ме боли, пристяга и т.н. Знаете как е, паниката е много лошо нещо. Не знам дали има връзка, но съм със леко схванат врат в ляво отново. Не ми пречи, бодра съм, активна съм, нямам никакви други проблеми и се чудя дали изобщо да ходя на лекар заради такива на пръв поглед незначителни болежки, но си го мисля. Не изпитвам болка при вдишване и издишване, ако това има значение. Имала съм преди стягане в областта на сърцето. Сега като че ли не е същото. Тогава личният лекар ми каза, че всичко е наред, кардиограмата също.

Напиши отговор