Болката | Болка при легнало положение в горната лява част на корема

Напиши отговор
  • RE: Болка при легнало положение в горната лява част на корема
    от Доц. д-р Цончев, дм | 19.09.2019 21:53

Това трябва да се огледа от неввролог за да се прецени от къде произххожда болката. Така е трудно да се каже
  • RE: Болка при легнало положение в горната лява част на корема
    от Таня Кирова | 19.09.2019 08:42

Здравейте и от мен аз имам подобен проблем с болките в ребрата но първо ще започна с тва че преди няколко месеца имам установена дискова херния на л5с1 която е от дясно но от 2 месеца може би имам болка в лявата част болката е ту в ребрата ту в корема ниско долу ту в кръста когато натисна самите ребра чуствам болка през деня болката е не поносима на моменти режеща единствено вечер не ме боли стана ли сутрин се почва ходене по маките
  • Re: Болка при легнало положение в горната лява част на корем
    от Доц. д-р Цончев, дм | 28.09.2014 21:15

Не се притеснявайте толкова и не прекалявайте с четенето за болести в нета. На вашата възраст такива страшни заболявания не се срещат.
    от Lana | 27.09.2014 23:42

Понякога имам болки в кръста,при натиск мисля също.След едно сецване преди години,тогава имах страшни болки,така и не отидох на лекар.Имам много чувствителен гръб,понякога не давам и да ме натиснат там. Но тази на това място се появи преди около половин година.Някак никак не ми изглежда нормално,дори имам чувството,че от толкова четене и неотркиване на проблема тогава имам стрес ,да не би да е нещо много сериозно,а аз все още съм на 19 и ме притеснява.
    от Lidi | 27.09.2014 19:49

Ехография на коремни органи би изяснила дали има някакъв проблем, но според мен щом болката се обажда само в определено положение е възможно да се касае и за неврологична болка. В гърба болки да има при натиск или по-високо в шийния дял?
  • Болка при легнало положение в горната лява част на корема
    от Lana | 27.09.2014 17:08

Здравейте,преди много време усетих болки в горната лява част (локализирам по към в ребрата),но само в по-дълго легнало положение, и особено щом съм легнала по корем.Тогава е най-силна. Принципно имам инсулинова резистенция,от няколко години пия Метфогамма. Имам притеснения да не би това да е панкреатит или рак на панкреаса. Преди време отидох при личният ми лекар,прави ми кръвни изследвания и на урината.Откри ми,че имам инфекция на урината. Бях на коремен ехограф и там нищо не видяха,само малко удебелено черво и толкова. Много съм притеснена тази болка е вече постоянна в легнало положение.... Мога ли да се притеснявам от рак или панкреатит?

Напиши отговор