Болката | Моля, помогнете

Напиши отговор
  • Re: Моля, помогнете
    от мелинда | 20.08.2013 16:05

Как така пиеш хапчета за глисти като не са установени :) направи си фекално изследване за паразити и гъбички и там специалист ще ти назначи лечение ако има нещо.Глистите са доста видове.
  • Моля, помогнете
    от Потребител | 19.08.2013 21:46

Незнам къде да пусна темата. На 23 години, момче съм сега съм в София. Търся доктор-и за преглед и лечение. В момента съм спестил пари и мога да отида да се лекувам. Тази година март месец започна много да ме сърбят ръцете, краката и дупето вечерно време..почнах трудно да заспивам..беше ми замаяно все едно съм се возил на влакче на ужасите...доктора ми предписа хапчета и установи лечение нарушение на вестибуларния апарат..след лечението с хапчетата нищо не се промени..с майка ми предположихме, че може да имам глисти...пих хапчета и всичко отмина..април пак повторих хапчетата... От май месец без никаква болка, парене и тн започна често да ми се ходи до тоалетна по-малка нужда. Когато ходя по-малка нужда краката силно почват да ме сърбят, вечерно време дупето само. Но вечер много ми пищят ушите, а сутрин пък ме сърбят...незнам какво ми има, но се чувствам разсеян, всякаш нещо ме е ударило..трудно помня и всеки ден ми се вижда тежест...моля, помогнете каде да отида на доктор в София - не съм от София, за какво да се изследвам? Неприятно е непрекъснато да ми се ходи през няколко минути до тоалетна и да имам сърбежи и пищене в ушите и сърбеж. Моля ви отчаяно за помощ, всеки ден посрещам със сълзи...

Напиши отговор