Болката | Болки в корема-ниско долу в ляво

Напиши отговор
  • Re: Болки в корема-ниско долу в ляво
    от мелинда | 15.08.2013 08:47

Тук можем само да предполагаме но според мен отиди на гастроентеролог все пак са специалисти в тази област. Успех и пиши как си!
  • Re: Болки в корема-ниско долу в ляво
    от Lana | 15.08.2013 08:34

Също така забравих да кажа ,че когато съм легнала по корем се появява една тъпа болка болка в левия гръден кош ...
  • Болки в корема-ниско долу в ляво
    от Lana | 15.08.2013 08:30

Здравейте,обръщам се към Вас,защото ми е много притеснено. Преди няколко месеца имах болки в корема ниско долу в ляво,но те бяха ,когато ходя до тоалетна и когато съм в легнало състояние и къркорене на червата,посетих личният си лекар,а той ми изписа някакви лекарства,тъй като каза,че не харесва урината ми и вероятно имам възпаление на червата.След като ги изпих ми мина и бях забравила за тези симптоми.Преди 2 месеца правих секс без предпазни средства,но уж гафове не е имало.На следващият месец ми дойде с 5 дена закъснение,но менструацията ми беше нормална.Направих два теста на Шуарчек и двата бяха отрицателни.Бях се наплашила да не би случайно да съм бременна,но най-странното нещо беше,че болките в корема се върнаха,но този път са при натиск или когато искам да се разтегна,и когато се опитам да си глътна корема и то никак не са леки.Притеснено ми е и не знам от какво може да се дължи...Имам подут корем,качих няколко килограма...Моля,ако можете ми дайте компетнтно мнение и на какво може да се дължи това..

Напиши отговор