Болката | МОЛЯ ВИ ЗА ОТГОВОР И СЪВЕТ

Напиши отговор
  • Re: МОЛЯ ВИ ЗА ОТГОВОР И СЪВЕТ
    от cveti | 22.07.2013 10:41

Много Ви благодаря ! За мое лично щастие изпитвам само силни болки в гърба и ребрата (имам междуребрена невралгия) които изчезват след масаж и употребата на "MYDOCALM".
    от Миленка Димитрова | 21.07.2013 18:48

ако искаш погледни при грип и настинки.бронхит.пневмония там съм споделила на доктор Цончев какви са моите симптоми
    от cveti | 21.07.2013 17:40

Миленка, много ви благодаря за куража и отделеното време. Искам да попитам какви са тези "симптоми на лицето"?
    от Миленка Димитрова | 21.07.2013 15:04

спри да си мислиш глупости младо момиче си живей си живота излизай забавлявай и на мен постоянно такива мисли са ми в главата,но имам и симптоми на лице а при теб няма такива по това което прочетох
    от cveti | 21.07.2013 13:50

Забравих да добавя, че ходя по 6 пъти седмично на фитнес и за тези 2 седмици свалих 2кг.
  • МОЛЯ ВИ ЗА ОТГОВОР И СЪВЕТ
    от cveti | 21.07.2013 13:47

Здравейте! Аз съм момиче на 17. Не знам от какво точно страдам, но постоянно си въобразявам, че ми има нещо, или че ще ми се случи нищо фатално. Искам да попитам дали това ще спре някога и дали е от възрастта ми, защото говорих с приятели по-големи от мен и те казват, че с възрастта всичко отминава. Искам също да попитам дали съм застрашена от болести на дихателните органи тъй като пушех 3 години, но отказах цигарите преди 3 седмици, ям по 5 пъти на ден като задължително 2 от храненията са с плодове, не пия никакъв алкохол, наспивам се и пия по 2 литра вода на ден. Много благодаря предварително за помощта и отделеното време!

Напиши отговор