Болката | Проблеми с главата

Напиши отговор
  • Re: Проблеми с главата
    от д-р Цончев | 29.06.2013 22:27

Ако имаше кръвоизлив до сега щяхте да сте в болница.
    от asd | 29.06.2013 19:48

За сега съм добре, интересува ме колко е светлия период на тези кръвоизливи?
    от Tsvetan Tsvetkov | 29.06.2013 12:54

Отново ти давам най-правилният съвет посети лекар и му обясни каква е ситуацията за да ти даде най правилната препоръка тук може само да разсъждаваме и да гадаем.Т.е. ако имам проблем губиш ценно време.
    от Tsvetan Tsvetkov | 29.06.2013 12:52

Отново ти давам най-правилният съвет посети лекар и му обясни каква е ситуацията за да ти даде най правилната препоръка тук може само да разсъждаваме и да гадаем.Те ако имам проблем губиш ценно време. :shock:
    от asd | 29.06.2013 12:46

Няма ли друг начин да разгранича двете състояния или трябва да се прави някаква снимка?
    от Tsvetan Tsvetkov | 29.06.2013 12:41

А защо не отидеш да те прегледа лекар? :shock:
    от asd | 29.06.2013 02:07

Преди малко се прибрах и сега имам чувтството, че усещам леко изтръпване и безсилие в ходилата, възможно е да си втълпявам, до колко време ще усетя по-сериозни симптоми ако недай си Боже, имам някакъв кръвоизлив?
  • Проблеми с главата
    от asd | 28.06.2013 19:39

Здравейте, ще ви обясня проблема на кратко. Преди два дни стана така, че ядохме бой пред една дискотека.Бях пил доста алкохол и отнесох доста удари по главата като бях на земята и загубих съзнание за няколко секунди.Събудих се забравил цялата вечер като ми я разказаха 4-5 пъти докато си върна адекватността.Та уж нищо оправям се имам леки поражения по лицето, докато не зачетох тъпия интернет уж на майтап и като, че ли си втълпих какво ли не.Бях почти сигурен, че имам сътресение, но от прочетеното се притесних за евентуален кръвоизлив в мозъка или нещо друго което да наложи операция..Голям ли е шанса за нещо подобно?Тази мисъл не ми дава мира и взех да си набивам филми и симптоми...Иначе усещам схванатост във врата вече втори ден след боя, имах и главоболие което стана доста слабо.Изпил съм два аналгина, мисля, че си втълпявам също леко влошаване на зрението и концентрацията и много слабо гадене и виене на свят при по-рязно изправяне.Варянта с лекара е в краен случай по ред причини които не искам да обяснявам, извинявам се ако съм объркал раздела на темата. Ще се радвам на препоръки и съвети от вас и благодаря предварително.

Напиши отговор