Болката | Болка в главата и очите

Напиши отговор
  • Re: Болка в главата и очите
    от д-р Цончев | 22.06.2013 17:36

Вероятно е преходно главоболие, което с аналгетици следва да премине. Ако се задържи дълго време и не отшумява тогава може да се търси и друг специалист.
    от Ivan Petrov | 20.06.2013 06:50

Сутринта във вторник се събудих с описаните оплаквания. Вчера вечерта сякаш всичко беше отшумяло, тази сутрин отново съм в "изходно положение" :lol: Замислям се да отида при личния лекар, но и на него мога да кажа това, което и на Вас. А други оплаквания нямам...
    от д-р Цончев | 19.06.2013 20:51

От колко време са тези оплаквания?
  • Болка в главата и очите
    от Ivan Petrov | 19.06.2013 11:34

Здравейте, д-р ЦОНЧЕВ. Преди няколко дни се събудих с необяснимо силно главоболие и болки в очните ябълки, особено при лек натиск, но и при "въртене" на очите наляво и надясно. Температура (повишена) нямам. Кръвното ми е 130/75, пулс 65-70. Вземам редовно Микардис+ и 2,5 mg Конкор. По една случайност този проблем съвпадна с посещение вчера при известен офталмолог за профилактичен преглед. Очите ми са в идеално състояние, предвид възрастта ми, очилата ми (за работа, за далеч не използвам) са от 6 години, но се оказа, че не се налага да се сменят. А болките продължават. Хапче Беналгин или Темпалгин ги потиска за няколко часа, после всичко си започва по старому. Какво бихте ме посъветвали?

Напиши отговор