Болката | Болки в корема ниско долу от дясно

Напиши отговор
  • Re: Болки в корема ниско долу от дясно
    от д-р Цончев | 17.06.2013 09:20

За вашия случай аз не съм подходящия специалист.
    от Цветелина | 15.06.2013 21:12

И ако мога да попитам можем ли с ВАС да се видим, за да направим един преглед ? :(
    от Цветелина | 15.06.2013 21:09

В началото когато започнаха болките преди около няколко месеца ходих при хирург, който каза че за него е генекологично, а когато ходих на генеколог се почнаха тези различни версии всеки път .. ? Очевидно само си прехвърлят топката и никой не знае от какво е..а вчера разговарях с едно момиче което има същите проблеми от 6-7 месеца насам и каза, че е ходила при най добрия лекар в Пирогов и той също не е могъл да и постави диагноза ? ... :(
    от д-р Цончев | 15.06.2013 15:56

По този начин на комуникация няма как да поставя диагноза, но ако АГ лекаря нищо не може да предложи може да се направи консултация с гастроентеролог или хирург.
    от Цветелина | 15.06.2013 07:32

Вчера ходих на генеколог пак каза ми че сигурно имам запушени пикочни канали , само че днес болката е страшно остра, боли ме дори докато ходя ..
    от Цветелина | 14.06.2013 18:31

Еми колко пъти ходя и всеки път различно казват .. спукана киста, възпалени пикучни пътища не знам си какво, а болката става много заострена вече и все по честа .. ?
    от д-р Цончев | 13.06.2013 11:35

Добре е да ви види АГ лекаря, да се направи една ехография на корем.
    от Цветелина | 12.06.2013 21:43

Че било по скоро спукана киста, но това беше преди 2 месеца .. пих антибиотици и слагах вагинални лекарства, но утихна за около 1 месец и пак се появиха болките .. придружени с чувството, все едно в мен има тампон, който се плъзва да излезе .. ?
    от д-р Цончев | 12.06.2013 19:54

Различни могат да бъдат причините за това. Лекаря какво каза?
  • Болки в корема ниско долу от дясно
    от Цветелина | 12.06.2013 18:55

Здравейте обръщам се към вас за помощ понеже ходих на лекар за болки в дясната част ниско в корема но левкоцитите ми излязоха в нормата при изследванията и не е апандесит но болките продължават, сега вече като седя понякога усещам как все едно нещо ще излезе от мен нещо отдолу ... такова странно чувство усещам ... Моля спешно някой да ми каже какво може да е ? :(

Напиши отговор