Болката | Проблем с глезен.

Напиши отговор
  • Re: Проблем с глезен.
    от д-р Цончев | 22.04.2013 07:27

Възможно е да има разкъсване на връзки. Добре е да се погледне от ортопед глезена.
  • Проблем с глезен.
    от Георги | 20.04.2013 12:20

Здравейте , пиша Ви с надеждата да ме насочите . Вчера докато спортувах стъпих много лошо на криво , цялата тежест падна върху десния ми глезен . Когато се изправих имаше болка , но след 10-тина минутки като поотпочинах се изправих , имаше болка , но не беше нещо непоносимо . Когато се прибрах сложих лед и го вдигнах на високо . Преди да си легна го намазах с Ne-Ox . Междувременно леко го натоварих с една разходка от 20-тина минути и понакуцвах , но пак казвам , не беше нещо фрапантно . Сутринта когато станах , положението беше коренно по-различно - беше се надул , първоначално не можех да стъпвам , но след леко натоварване и загрявка , сега куцайки мога да се предвижа до банята , но с доста болки . Болката е най осезаема от кокалчето посока на стъпалото , затруднени са всякакви движения на глезена , като при масаж има болки и от вътрешната страна , но главния източник на болка е от външната . Преди 5 години бях късал връзки и мениск на коляно , и болката е доста сходна , като включим и минималното подобрение след загрявка , възможно ли е да са връзки ? Ако може да ме посъветвате какво да правя , защото събота и неделя трябва да отида в Пирогов , а от последната травма не съм с особенно добро впечатление от тях , когато в продължение на близо 2 години ми казваха , че нищо ми няма и просто да си почива повече коляното . Благодаря .

Напиши отговор