Болката | Стомашни болки!

Напиши отговор
  • Re: Стомашни болки!
    от Julls | 26.03.2013 15:29

Всъщност преди малко се прибирам от болницата. Оказа се, че имам "пъпна херния". За щастие, не е с голям размер и може да се размине с оперативната част.
  • Re: Стомашни болки!
    от мелинда | 26.03.2013 13:48

Най вероятно корема ви е пълен с газове затова го чуствате надут купете си Еспумизан и пробвайте а за киселини Талцид но все пак е добре и лекар да ви види.
  • Стомашни болки!
    от Julls | 26.03.2013 13:30

Хора, проблема ми е от една седмица, та даже и повече. Остри болки (понякога по-леки) в горната част на корема (стомаха). В началото не обърнах внимание, мислех че е един от онези пъти, в които ме боли корема, защото предишната вечер съм прекалил малко повечко с храната, но така и не утихна болката, а се засили. Странното е, че болката се локализира само в гораната част (стомаха). Наскоро се появиха и киселини, който направо ме убиват. Трудно ходя и до тоалетна, подут корем (сякаш балон - издут, но кух отвътре). Втора поредна вечер прекарвам в безсъние :( . Някой, ако има някакво обяснение или сходен проблем, ще съм му благодарен да сподели. Бъдете здрави, това е най-важното! :)

Напиши отговор