Болката | постоянна болка

Напиши отговор
  • Re: постоянна болка
    от д-р Цончев | 05.01.2013 18:20

Има голяма вероятност, освен ако не се касае за мигренозен пристъп, но това трябва дасе прецени от невролог.
    от jeni30 | 04.01.2013 21:48

Бях на очен лекар - очните дъна са без изменения. Според Вас дали става въпрос за някакъв вид невралгия.
    от д-р Цончев | 04.01.2013 18:37

Мога да посоча специалист в София, но според мен първо трябва известно време да се пие предписаната терапия за да се види дали има ефект. Това е болка която не се очаква да премине напълно в рамките на ден или два.
    от ankamar56 | 03.01.2013 20:00

Потърсете друго мнение - д-р Цончев мисля че може да посочи такъв специалист. Понякога се налага да се търси второ, трето мнение - докато се оформи диагнозата.
    от jeni30 | 03.01.2013 12:33

Ходих при невролог и ми каза,че всичко идва от врата нещо ката шиячна мигрене или нещо подобно,но въпреки всичко тази постоянна болка из дясната половина ме притеснява много. Изписа ми Кафетин и Мовалис.Личната лекарка ми пусна кръвна картина и са завишени левкоцитите 11,6
    от ankamar56 | 03.01.2013 12:11

Така не може да се каже нищо. Необходим е преглед при специалист / може би невролог, или поне личният лекар - ако е добър в тази област /, който да насочи към конкретни хипотези оплакванията. И колкото по-рано направите това - толкова по-добре.
  • постоянна болка
    от jeni30 | 02.01.2013 21:10

Здравейте,от около 3 седмици съм с постоянно главоболие което е предимно в едната дясна половина на главата,предимно отгоре и напред към слепоочието.Понякога ме сърбят очите и имам гадене. Преди време почина една близка и оттогава не ме напускат мрачни мисли свързани със смъртта.Възможно ли е да е някаква невралгия или е нещо по сложно...

Напиши отговор