Болката | Болки в кръста отиващи към десния крак

Напиши отговор
  • Re: Болки в кръста отиващи към десния крак
    от д-р Цончев | 17.02.2013 18:19

Моля, пишете на кирилица и поставете по-ясно въпроса.
    от reny | 16.02.2013 22:28

Uvajaemi Dokrore otnovo pribqgvam do vashata pomo6t eto 4e se naloji da pisha i v tazi tema:} lekuvahami vazpaleni qi4nici,bolkata poomina pisah i v druga teMa za tova,tapa bolka nisko v korema mi ostana,no sega ot 2dni imam edna strana bolka ot taza nadolu[bukvalno v dqsnata mi zadna 4ast] i sliza kam desniq krak bolkata e ujasna ne moga da q opredelq no 4ustvam dqsnata si 4ast bezsilna i boleznena ot krasta do kolqnoto,imateli pretpolojenie dali e ot preumora ili e nqkakv nerv molqni kajetemi kakvo da pravq i kak kogo da se obarna licniq mi doktor postoqno uvarta i me iskara luda bilo vsicko ot nervi i pretesneniq,neznam za6to se oplaka voi6te vse edno toi e bolen:} POZDAVI:}
    от д-р Цончев | 15.10.2012 15:25

Не съм специалист, възможно е да има херния, но следва да се напраят необходимите изследвания за да се потвърди.
    от hristian_iv | 13.10.2012 16:28

Консултирах се с един доктор (мой познат) и ми каза, че щом при вдигане на ръцете нагоре усещам болка от кръста до прасеца, това е ясен симптом на дискова херния. Някъкво мнение по въпроса дали е така?
    от д-р Цончев | 11.10.2012 17:52

Вероятно е радикулит и е необходимо на първо време да направите консултация с невролог
  • Болки в кръста отиващи към десния крак
    от hristian_iv | 09.10.2012 02:07

Здравейте, На 21 години съм, имам силни болки в областа на кръста, казаха ми, че имам два възпалени нерва, и трябва да правя упражнения, това доведе до още повече болка, която тръгна по таза ми към десния ми крак. В момента усещам болка от кръста до десния си прасец, немога да си вдигам ръцета нагоре защото боли, на моменти и главата си немога да движа нагоре или надоло защото усещам болка в най-вече в крака. Когато от седнало положение се изправя, първо немога да си изправя гърба, усещам силна болка в горната част на бедрената кост (където всъщност е ябълката) понякога усещам и болка там просто когато седя седнал. Куцам защото немога да вървя... Може ли някой да ми каже към какво заболяване сочат тези симптоми и евентуално как мога да се лекувам?

Напиши отговор