Болката | СПЕШНО!!!!

Напиши отговор
  • Re: СПЕШНО!!!!
    от expressa | 27.09.2012 21:43

аз бих препоръчал имодиум или стоперан взема се по 2 хапчета първия път. мен така ме оправиха след 1 седмица мъки.
    от ankamar56 | 25.09.2012 14:11

Здравейте, ако сте сигурни, че не е вирусна инфекция - вземете си пробиотик - Ентерик Екол - продават го в аптеките около 5лв. е някъде. Действа много бързо. За повръщането - по-разумно е по лекарско предписание. Мислех си за церукал, ама само с рецепта е. Ако имате съмнение за нещо по-сериозно - обърнете съм към личния лекар.
    от cvetelina7 | 25.09.2012 12:04

много рядко ми се случва подобно нещо,но със сигорност е много неприятно.в подобни случаи пия 2 супени лъжици оцет и след 30 минути съм добре.пробвай ако искаш и ако не подейства бягай на лекар.чувала съм за зърна кафе,за дренки но не съм пробвала.успех!
  • СПЕШНО!!!!
    от Ivana | 25.09.2012 10:13

Имам диария повръщане на зелено, диарията е през 5 минути тъкмо изляза от тоалетната и след това пак дори изпускам течности докато си стоя, ако хапна нещо или пийна повръщам, температура, както и прилошаване, вчера ядох прекалено много готварска сол от храната защото я бях направила с много.

Напиши отговор