Болката | болка в сгъвката на коляното

Напиши отговор
  • Re: болка в сгъвката на коляното
    от Константин | 27.02.2018 16:04

Здравей. Имам същите симптоми от няколко месеца. Никой не може да ми каже какво ми има. Болката обхвана и кръста. Можеш ли да ми дадеш някакъв съвет и препоръки, ако си намерил решение? Благодаря.
  • Re:ударих си коляното преди
    от petar_nesh | 21.05.2011 13:36

преди 1 месец си ударих коляното и от тогава ме боли когато е в свито положение. като сам прав и ходя няма проблем. не сам в балгария и моля някои да каже какво да взема за мазане . благодаря ви
    от nina_ivanova | 06.04.2011 20:59

Аз също имах такъв проблем с колената, изпитвах ужасни болки. Опитах много лекарства и бабини съвети, но нещото което ми помогна беше Flexodon A.Ако още имаш подобни проблеми пробвай :)
    от д-р Цончев | 04.01.2011 23:43

Моля, пишете на кирилица!
    от babs | 03.01.2011 19:51

Zdraveite, Problema e razreshim. Ako gelaete za poveche informacia obadete se na 06133 2282 ili 0885 937550 ot 8,30 do 18,30 Mitio Vwlev.
    от Forever | 02.12.2010 22:07

Арника е добро. Ако не мине до 5-6 дни пак пиши има и нетрадиционни методи.
    от mita6ky | 28.11.2010 15:05

Благодаря :) Знам, точно за това не отивам. От вчера се мажа с Арника и наистина помага :) Ще се мажа 1 седмица 2 ако не отшуми отивам нямам друг избор :(
    от postradal ot lekar | 27.11.2010 23:42

Здравей, Не само ще ти кажат че нищо ти няма в "най-добрия случай" но не дай си боже да решат че си поредния спонсор и кандидат за експерименти.Чети повече за проблемите с колена по форумите и по англоезичните сайтове най добре за ориентиране.А за прегледи и консултации само в София при по известните имена доколкото знаят и помогнат.От там нататък навън и задраво финансиране но поне процента проба/грешка е по добър и сигурен.Виж ,за техниката ,тук таме е наистина добра у нас-Ядрено магнитни резонанси и прочие но колцина ,примерно ще ти разчетат резултатата и видят ,разберат това което техниката показва?Нужно е само да имаш логично мислене за да съпоставиш фактите с информацията която добиваш.Тялото ти си е твое и ти си най заинтерисован и отговорен.ТЕ НЕ СА! За тях това е просто работа , както и твоята всеки ден което е реалността.На какъв ще случиш-това е лотарията.Успех :lol: , :cry:
  • болка в сгъвката на коляното
    от mita6ky | 27.11.2010 04:09

значи преди известно време ми се появи лека болка на сгъвката на лявото. Преминава в сърбеж или по скоро щипене.Напоследък започна да се засилва и се притеснявам. На лекар няма да отида, защото ще ми кажат, че нищо ми няма. Прочетох и други теми, нямам никакви повърхностни зачевявания, подутини и прочие. Възможно ли е да е разтегнат мускул?

Напиши отговор