Болката | болки в нокъта на крака

Напиши отговор
  • Re: болки в нокъта на крака
    от so | 11.03.2013 19:11

не е нужно да ти бъде изваден нокътя.Мен ми го извадиха и какво след 3 месеца пак впиване и възпаление.Трябва ти специалист в тази област.Лошото е,че е трудно да намериш такъв специалист и много боли докъто го намериш.След много мъки и обикаляне,намерих точния специалист в тази област.Ако някой има нужда или въпроси може да ми пише на elcheee@abv.bg.Аз преборих проблема надявам се и вие да успеете.
    от д-р Цончев | 20.10.2010 15:06

Така както го описвате вероятно ще се наложи да бъде изваден нокътя.
    от мелинда | 19.10.2010 15:42

Ох неприятно ама май наистина трябва да го извадят не 4акай може да направиш някой абцес.
    от daniela pavlova | 19.10.2010 14:18

не е и впит нокът ходих на педикюр то аз първо там отидох когато ме заболя защтото и аз така си помислих.Болката е някаде към средата на нокъта.Момичето каза че имам ниакакъв бид гъбичка защото самия нокът ми е по дебел,но не вярвала от това да ме боли и ме посъветва да ходя на д-р. А той иска да го извади защото" под нокъта не може да се види".А мене вече 2 месеца ме боли докато носех отворени обувки беше поносимо дори си мислех,че съм го ударила и затова ме боли,но от както почнах да хода със затворени обувки,пантофи и чорапи болката е непоносима
    от мелинда | 18.10.2010 14:53

Здравей,това се казва дяволски нокът който се забива в месото и много боли а пък док.веднага да се иазвади колко е лесно,но можете да посетите педикюр и той с помощта на специална ножица ще изреже нокъта но малко ще боли ..
    от daniela pavlova | 18.10.2010 10:04

защото ме боли много не търпи нито обувка нито чорап казаха че може да е апцес
    от д-р Цончев | 17.10.2010 08:04

Щом му няма "нищо" на пръста защо ще се вади?
  • болки в нокъта на крака
    от daniela pavlova | 15.10.2010 21:49

Здравейте,много ме боли месото под нокъта на палеца на крака няма оток нито зачервяване нито набира никаде около ноката не ме боли.От реванол почва да ме боли много а от йодасепт ми минава.В Кюстендил д-р ми казаха че триабва да извада нокъта.Моля помогнете много ме боли няма ли друг начин освен да го извадят

Напиши отговор