Болката | болка в десния крак

Напиши отговор
  • RE: болка в десния крак
    от Lubka Slavkova | 02.07.2019 20:41

Благодаря от сърце
    от д-р Ралица Правова | 02.07.2019 18:11

Препоръчвам Ви да отидете на ортопед
    от Lubka Slavkova | 02.07.2019 00:01

Да падане с контузия в коляното
    от д-р Ралица Правова | 01.07.2019 21:09

Имала ли сте някаква травма в областта - на коляното, глезена или по самия прасец?
    от Lubka Slavkova | 01.07.2019 15:44

Здравейте.От около 2м.имам болка,изтръгване,дърпане на едно и също място_отстрани на прасеца само на десния крак.Моля за съвет
  • Re: болка в десния крак
    от | 13.07.2012 23:54

Щях да пропусна да споемна, пии всеки ден аспирин протект (ако нямаш протект от 300мг аспирин си отчупваш 1/3 да стане 100мг и пиеш всеки ден). Най-добре отиди на съдов хирург. Добре е крака да се маже всеки ден с конски кестен (продава се по аптеките грамадно количество за около 10лв), върши една и съща работа като скъпия и в малък грамаж Леотон 1000 гел. Хепароид зентива също е като леотона, но конския кестен е евтин и огромен грамаж и стига за цялото провеждане на лечението под домашни условия, а другите 2 са едни малки тубички и става така че през ден се ходи до аптека за нов. Лятото флеботромбозата и запушвания кръвоносен съд се задълбочава към по зле, заради високата температура на атмосферата навън. Трябва да седиш в студено помещение, ползвай климатикк, крака трябва да е на 2 възглавници на високо опънат. Ластичен чорап е желателно, аз не ползвам, понеже става по-зле, вместо по-добре. Холестернорма Link в общи линии излекува крака от флеботромбозата, колкото и да не им се иска на хирурзите които действат по касапския метод режи да го оправим.
    от | 13.07.2012 23:50

към създателя на темата, отиди при съдов хирург имам същият проблем като теб. Най-вероятно и ти като мен имаш запушен кръвоносен съд. Симптомите и при мен са еднакви, когато имах сериозни проблеми с моя крак бях като теб, болка и пулсиране все едно нещо като топка се издува и болка страшна, все едно топче от крака се откъсва и тръгва нанякъде, с две думи ужас. Започнай се с капките на Иван Качов, Link това е най-добрия медикамент който успях да намеря за това заоляване и за разлика от химиите които изписват съдовите хирурзи касапи, този химеопатичен билков продукт излекува трайно крака, а не го поддържа в по-добри норми както действат химиите (визирам синтром, детралекс и т.н).
    от Доц. д-р Цончев, дм | 25.06.2012 20:14

Моля, пишете на кирилица!!
    от aneliq | 22.06.2012 14:48

zdraveite molq nqkoi da pomogne s nqkoi savet poneje i as imam tezi simptomi na bolki v kraka tova s poret men se polu4ava kogato nadavam pove kilogrami a kogato oslavam tazi bolka otminava no sega sam bremena na 6 meseca i ot vreme na vreme tazi bolka zapo4na pak da se poqvqva xodix na lekra i mi kazaxa 4e mi nqma ni6to 4e vsi4ko e dobre ako mojete da mi otgovorite dali ste imali takiva bolki pres bremenost i dali e opasno za bebeto blagodarq predvaritelno
    от hola | 04.03.2009 11:42

vanko70 , да си имал наскоро някаква травма на десния крак? С теглото как си? Един моя приятел има почти същите оплаквания, само че цялата история се е развила след една лека травма. И той е като теб се чуди какво е, вместо да отиде на лекар. Та моя съвет е да се консултираш с личния лекар или направо с ортопед.
    от vanko70 | 04.03.2009 10:47

Здравейте,от два -три месеца имам болка в нерва на десния крак,отначало зад коляното,после отива към глезена и накрая в кръста,като тежест я чувствам и бързо се изморява,също и ограничени движения на коляното,имам чувството ,че ще ми се скъса сухожилието,ако някой може да ми помогне
    от cecytu | 10.02.2009 14:55

благодаря
    от Д-р Вълчев | 09.02.2009 19:46

От тази информация мога да ти кажа два специалиста през които трябва да минеш. Според мен отиди на Невролог ако не ти свърши работа следва Ортопед не е лошо да те види личния ти лекар преди това защото може да става дума за нещо по дребно с което да не занимаваш специалистите.
  • болка в десния крак
    от cecytu | 09.02.2009 16:00

здравейте, жена съм, на 21 години.напоследък много ме боли десния крак по-точно плешката от външната страна. болката е много странна. главно се усеща изтръпване придружено с пулсираща болка, все едно имам червейчета в крака си и чоплят нещо. това усещане го имам може би от половин година насам и с течение на времето болката се усилва. в началото беше едва уловима и за това не обърнах внимание. мислех че ще мине, но уви. мисля си, че нещо с кръвообръщението ми не е наред и ме е страх да ида на лекар. моля, дайте ми съвет. на какъв лекар трябва да ида?

Напиши отговор