Бъбречни заболявания. Цистит. Простата | Бъбречни кризи без край

Напиши отговор
  • RE: Бъбречни кризи без край
    от д-р Ралица Правова | 04.07.2019 20:38

Отговорих в друга тема на този въпрос - няма от какво да се притеснявате, нормално е
    от kamen | 04.07.2019 16:00

Да.Чусвствам се вече по добре.Имам още един въпрос.Около тия кризи ми откриха ешерихия коли в еякулата.Днес излязоха нови резултати на микробиология на еякулат-Микроскопски преп.-МПС:1-2 левкоцити на поле.Какво ще рече това?
    от д-р Ралица Правова | 20.06.2019 19:52

Със сигурност започналото отделяне на урина е добър признак, че сте преодолял спазъма
    от kamen | 19.06.2019 09:55

Вече втори ден нямам кризи.Обаче си сещам лека болка в бъбрека зависеща от положението,в което съм.Също започнах да уринирам много често,като урината е бистра.Дали и задръжката да е изчезнала...?
    от д-р Цончев | 18.06.2019 19:09

Това е заради спазъма на гладката мускулатура на уретера. Ако не се преодолее този спазъм и напредне хидронефрозата ще трябва да се сложи стент. Той се слага временно и после се маха
    от kamen | 16.06.2019 21:37

След процедурата все още имаше задръжка в бъбрека.Дали ще се оправи и това.?Че споменаха че ако не се оправя известно време трябва да ми сложат стенд.
    от д-р Цончев | 16.06.2019 20:59

Нормално е след такава процедура, постепенно ще мине.
  • Бъбречни кризи без край
    от kamen | 16.06.2019 18:42

Здравейте.Имам бъбречни кризи от почти два месеца.Съпроводено с чести изхождания до към разстройство.Междувременно ми откриха и Ешерихия Коли в еякулата.Правиха ми и скенер.Установи се 3мм камъче преди пикочния мехур.Пих Ципрофлоксацин 10дни,после Панцеф 10дни.По време на антибиотика кризите почти изчезваха.После се зачестиха-около 3 пъти на ден.Дойдох с мвр болница за цистоскопия.Казаха че имам задръжка в десния бъбрек.Извадиха камъчето с цистоскопията.Днес,3ти ден след това все още получавам болки.Забелязвам че на моменти се получават като лежа по гръб.Засилват се,и след това и при лек допир с ръка отзад усещам болка.Ставам,разхождам се и някой път след 30ина минути тъпчене минава.Днес при лежене болка започна в корема. Когато станах се пренесе отзад.Вече незнам дали е нормално да се случва още дни след манипулацията или има и др причина....Дайте съвет!

Напиши отговор