Храносмилателна система. Черен дроб, панкреас, жлъчен мехур | Въпрос за цироза

Напиши отговор
  • RE: Въпрос за цироза
    от д-р Ралица Правова | 27.06.2022 17:22

Уврежданията в една или друга степен ще останат, но поне усложненията и възможността им за проява за овладяни, което е много добре, особено за толкова кратко време
    от Dimitar | 24.06.2022 19:10

Мога ли да разбирам, че вече нямам заболяване, така или иначе вече не близвам дори и една бира
    от д-р Ралица Правова | 24.06.2022 13:37

За грешка - не бих казала, но е бил начален стадий, който е позволил бързо възстановяване след предприетите мерки
    от Dimitar | 23.06.2022 18:05

Възможно ли е да е била сгрешена диагнозата и да не е било цироза при положение, че вече половин година няма нито асцит, нито симптоми и кръвта е наред. Благодаря
  • Въпрос за цироза
    от Dimitar | 23.06.2022 18:03

Здравейте искам да попитам на 06.2021 постъпих в болница с асцит, жълтеница и обща отпадналос. След направени изследвания ми казаха, че имам алкохолна цироза с асцит и портална хипертония. Започна лечение и пу кций за асцита. Изписаха ме с подобрение и лек асцит и терапия за домашно лечение. В последствие още веднъж постъпих за лечение заради асцита два месеца по късно От декември асцита постепенно започна да изчезва и в края на декември след преглед вече нямаше нищо, чувствах се нормално, напълнях както бях преди да заболя, чувствах се нормално и лекаря каза, че вече няма асцит и дроба работи както трябва кръвните изследвания всички бяха в норма спря ми всички хапчета и ми изписа само два хепатопротекторакато каза че вече мога да ям всичко и не е необходимо повече да пазя диета, само без алкохол. От декември до сега всичко е нормално никакви симптоми на заболяване. При контролен преглед на 06.2022 пак всичко беше наред и дроба работи нормално и кръвната картина нормална.

Напиши отговор