Храносмилателна система. Черен дроб, панкреас, жлъчен мехур | Болка в дясно в талията

Напиши отговор
  • RE: Болка в дясно в талията
    от Ofortuna | 14.10.2019 07:18

Избягвам основно газообразуващи храни в момента. Но болката си е почти постоянна. Не е силна, но си седи. И слиза напред в дясно ниско най-често.
    от д-р Ралица Правова | 12.10.2019 19:11

Вероятно се касае за това, забелязали ли сте да се пдообряват симптомите при спазване на определена диета?
    от Ofortuna | 12.10.2019 07:54

Дали наистина е синдром на раздразненото черво или да е друго? Вчера пуснах и урина - всичко е наред.
    от д-р Цончев | 11.10.2019 21:09

Какъв е въпросът в случая?
  • Болка в дясно в талията
    от Ofortuna | 09.10.2019 21:20

От години страдам от болка в дясно, понякога е висока при ребрата, в момента от две седмици е ниско в талията. Все едно някой постоянно ме стиска. Минава и напред, даже слиза и напред по крака отпред, минава и назад по кръста. Всяка година ходя на гастро. Даже бях и при един професор, които ме прегледа обстойно и каза, че всичко е наред. Но и при прием на дуспталин и пробиотик не минава. Правя си на три месеца пълни изследвания с всичко в тях, ок са. Имам апетит. Редовно изхождане. Сега болката ми се появи докато бях болна, отделно ядох и нахут два дни. Мисълта ми е само там и само се взирам. Разбира се основния ми страх е свързан с дебелото черво, но всички гастро са категорични, че на този етап е само раздразнено. Само се взирам за кръв. Имам и газове, но те не са постоянни. От това дето четох за срч, мн не се връзва болката - при мен е изцяло локализирана в дясно в талията.Когато се движа не боли толкова, нощем нямам болка. Като се събудя се започва,след изхождане пак ме боли корема

Напиши отговор