Храносмилателна система. Черен дроб, панкреас, жлъчен мехур | Какво може да е и при какъв лекар да отида?

Напиши отговор
  • RE: Какво може да е и при какъв лекар да отида?
    от д-р Цончев | 17.11.2018 17:09

Гастроентеролог е правилният специалист.
  • RE: Какво може да е и при какъв лекар да отида?
    от Seo Sao | 15.11.2018 08:51

гастроентеролог ще ви свърши работа... ако имате киселини болки в слънчевия сплит има възможност да е хиатална херния, но аз съдя по-себе си..
  • Какво може да е и при какъв лекар да отида?
    от Velocity | 09.11.2018 04:41

Здравейте! Цял живот съм имала проблем със задържане на въздух в стомаха. Почти никога не се оригвам, защото не мога. Не знам на какво се дължи, но понякога толкова много ми се събира, че получавам позиви за повръщане и единственият начин да ми олекне е като легна на дясната страна. Случва се по всяко време, особено неприятно е когато съм на работа и няма как да си помогна. Забелязах, че почти винаги имам този проблем, когато съм болна и подсмърчам или говоря повече (работата ми е свързана с постоянно общуване с хора). Газирано не пия от години и се храня сравнително здравословно. От известно време пък започнах да усещам как преглъщам въздух абсолютно всеки път, без значение какво правя. Мисля да отида на лекар, но не знам при какъв специалист? Изобщо какво би могло да бъде? Дали е някаква физиологична аномалия при положение, че цял живот имам този проблем? Или пък е някакво вродено заболяване на хранителната система? Какви изследвания е добре да ми направят? Благодаря предварително!

Напиши отговор