Храносмилателна система. Черен дроб, панкреас, жлъчен мехур | Хиантална Херния

Напиши отговор
  • RE: Хиантална Херния
    от batamata | 12.02.2019 09:49

При мен не е само хиаталната херния, откриха ми и хеликобакрет пилори. Пих антибиотик и Омепразол 10 дни, след известно време ще ми направят изследвания, за да видим дали има резултат от антибиотичното лечение.
    от Seo Sao | 21.11.2018 17:32

Зависи от големината на хернията и при мен някои доктори казаха че може да се отложи други настояват, но ми прави вече доста проблеми и съм решил да намеря подходящ доктор, когато дойде време за операция да действам...
    от batamata | 20.11.2018 13:34

Току що ми поставиха същата диагноза след ендоскопски оглед. Лекарят каза, че за сега операция не е нужна, изписа ми Омепразол, който ще пия 14 дни, след което трябва отново да отида на преглед.
  • Хиантална Херния
    от Seo Sao | 29.10.2018 08:51

Здравейте, След години мъки бях диагностициран с хиатална херния с големина че е около 5см, плъзгаща... Гастроентеролозите казват да не се оперирам да си пия ППИ инхибиторите и да спазвам диета, хирурзите са категорични че е за операция... Някой ако е правил тази операция ще се радвам да сподели резултата? Проблема е че за трети път вече имам кървене от хернията или от гастрита... не знам кое е точно проблема... Моля да ми препоръчате хирург във Варна .. може и в София.

Напиши отговор