Храносмилателна система. Черен дроб, панкреас, жлъчен мехур | Нужда от съвет

Напиши отговор
  • Re: Нужда от съвет
    от д-р Цончев | 19.06.2018 21:42

Да да...
    от Йордан | 14.06.2018 20:27

Искрено благодаря за отговора д-р Цончев!!! Доктора който ме гледа на ехограф каза същото като си излях мъките. Цитирам: Хора спрете да четете глупости в интернет, че ще умрете от някоя правописна грешка.
    от д-р Цончев | 14.06.2018 19:48

След като са ви направени изследвания и нищо патологично не е открито, не виждам повод за притеснение. На всеки му се случва да го приболи понякога. И престанете да четете в нета за болести, че съвсем ще се объркате
  • Нужда от съвет
    от Йордан | 12.06.2018 21:25

Здравейте, Пиша ви с молба за съвет!!! От около месец и половина имам следния проблем. Болка в стомаха(слабо), често уригване, отпадналост, болки в дясното подребрие(слабо) зоната на гръбнака,костите ( слабо,най вече десен крак) главоболие (слабо-непостоянно) ниско кръвно. При посещение на личния доктор бяха назначени кръвни изследвания и урина при който се установиха завишени "Моноцити% 11.8 (3-11) " и АФ 195 при 155 горна граница. При урината "Седимент 7-8 leuco" след което бях изпратен на гастро който назначи стерилна урина и ехограф на коремни органи. На ехографа всичко беше нормално ( бъбреци, черен дроб, жлъчка и т.н. без отклонения) урината също е чиста. И така месец и половина по късно всичко си е по старо му.Само да вметна, преди да отида на преглед бях прочел разни неща за моята симптоматика и меко казано вече бях в джаза(много наплашен и още съм). Тъ молбата ми е следната: Ако може да ми дадете насока с какъв доктор е най-удачно да се допитам при положение, че нямам подобрение след проведеното лечение (лекуваха ме от гастрит) най-лошото в случая е, че продължавам да чета разни работи в интернет който допълнително ми усложняват положението( през този един месец си поставих много диагнози) Малко инфо за мен: Мъж, 22 г., слаба физика, пуша, занимавам се главно с физическа работа Благодаря предварително!!!

Напиши отговор