Нервна система - състояния и заболявания | Потрепвания и болка на мускулите в бедрата

Напиши отговор
  • RE: Потрепвания и болка на мускулите в бедрата
    от sunkids@abv.bg | 06.08.2022 16:45

Link Едва забележима е, с диаметър около 2 см
    от д-р Ралица Правова | 06.08.2022 13:32

Може да я качите тук, за да я погледна. Но оплакванията са били със сигурност от дефицит на магнезий, щом и повлияването е толкова бързо. Добре е приемът да продължи поне месец
    от sunkids@abv.bg | 05.08.2022 23:26

Да, вечер започнаха. На ден пия около литър вода. Вече втори ден приемам Биолектра магнезий, имам значително подобрение ( болките и сковаността в бедрата бяха станали ужасни) Случайно забелязах малка мека подутина отпред на крака си на около педя под коляното. Дали има нещо общо с оплакванията ми? При допир изпитвам лек дискомфорт, не е зачервено, не е болезнено.
    от д-р Ралица Правова | 05.08.2022 12:19

Схващанията първоначално вечер ли започнаха, защото е типично за дефицит на магнезий? Другият ми въпрос е колко вода приемате на ден? Подобни могат да бъдат и симптомите при обезводняване
  • Потрепвания и болка на мускулите в бедрата
    от sunkids@abv.bg | 03.08.2022 19:50

Здравейте! От около седмица усещам напрежение и потрепване в мускулите на краката( преди това имах схващания на пръстите и прасеца) Вече втори ден напрежението се превърна в болка едновременно и в двете бедра - потрепването се засили. Нямам и незнам да имам разширени вени. Не съм се претоварвала физически - работя седнала. Имам Хашимото, ако е от значение. В момента хормоните са ми в норма. На какво може да се дължи това? Благодаря!

Напиши отговор