Нервна система - състояния и заболявания | Разчитане на резултат от ЕЕГ

Напиши отговор
  • RE: Разчитане на резултат от ЕЕГ
    от д-р Ралица Правова | 24.06.2022 13:40

Бих Ви насочила към физиотерапия за промените в прешлените, които може да са се и влошили, като описаните симптоми в една или друга степен имат връзка с остеофитите
    от Dimitar | 23.06.2022 12:16

Изследвания за вестибуларен апарат не съм правил
    от Dimitar | 23.06.2022 12:14

Здравейте, да рентденография на шиен сегмент преди около 10г.диагнозата беше рд за цервикоартрозни изменения на прешлените на ниво с5с6 и с7 с остеофити по задните ръбове
    от д-р Ралица Правова | 23.06.2022 12:05

Провеждано ли Ви е изследване на шийните прешлени или да са установявани някакви проблеми там?
  • Разчитане на резултат от ЕЕГ
    от Dimitar | 22.06.2022 12:35

Здравейте, Моля за разяснение на резултата ми от направено Еег : фонова активност от средно амплитуден добре организиран реактивен на Оо алфа ритъм 11-12 херца. Ниско амплитуди бързи ритми в предните отвеждания. Очни артефакти би фронтално. Заключение : Еег запис в норма за възрастта. Повод на изследването ми беше след преглед при невролог с оплаквания за замайване /без движещи се предмети около мен/ при движение на главата, засилващи се при притеснение. В леглото при обръщане няма замайване. И лек шум в очите. Невролога ме прегледана и каза че няма нищо и ме насочи към психиатър. Еег сам реших да го направя. Благодаря

Напиши отговор