Нервна система - състояния и заболявания | Депресия

Напиши отговор
  • RE: Депресия
    от daniel | 27.10.2020 11:37

Взимай лекарствата , които ти е изписал невролога .И какво като си на 22 ? Няма да ги пиеш вечно ! Взеимаш ги пиеш ги и си следиш състоянието и съответно ако се влоши/подобри звънкаш на лекаря си ! пс аз съм със депресия и паническо разтройство .
  • Депресия
    от danaya11 | 17.10.2020 19:13

Здравейте! От известно време не се чувствам добре. Преживях силен стрес. И преди съм получавала паник атаки, но този път изпадна и в депресия. Ходих на кардиолог, каза, че съм ок, но само кардиограма ми прави. От време навреме ме присвива сърцето и се плаша. Отделно си правих кръвни, там нещата не са съвсем ок, но аз си знам, че имам анемия. Въпреки че знам, че най-вероятно проблема ми е на психическа основа съм уплашена и много ме е страх да не се случи нещо с мен. Да не би наистина нещо да ми има и разни такива. Посред нощ се будя, сънувам странни неща и не спя дълбоко като преди. Сутринта ми е адски гадно, никога досега не съм се чувствала така. Направо отвратително е меко казано.... Лежа, не защото нямам сили да стана, а защото ми е лошо. Наистина ми е лошо. Ходих на невролог и мо изписа ксанакс и тритико, но не ги взех, защото не искам да се друсам с такива лекарства отсега, на 22 съм. Каза ми и за неолексан и го пия. Преди пиех деанксит преди. Дайте съвет.. Как да се измъкна

Напиши отговор