Нервна система - състояния и заболявания | Много неясни въпроси.

Напиши отговор
  • RE: Много неясни въпроси.
    от Pzah | 20.09.2019 14:06

Здравейте др. Цончев, След много изледвания който си направих не се установи нищо конкретно. ЕМГ погаза увреждане на нервни окончания, но болката в гърба сякаш затихна за сметка на това сега почна да ме боли корема. Болката е навсякъде.Основно в дясно под черния дроб, но я има и по средата, горе, долу спира почва когато си реши. Установих че основно почва след като се храня с течни храни супи и от сорта. Когато ям закуски или суха храна е по - малка даже и изчезва. Правих гастроскопия доктора каза, че всичко е наред, няма никакви проблеми, но болката си продължава. Вече не знам какво да предприема. Ходя редовно до тоалетна. Ще изчакам да минат празниците сега и ако не се подобри състоянието със стомаха ще се насоча към някоя болница за по - подробни изледвания.
    от д-р Цончев | 11.09.2019 23:02

Въобще не ви трябва гастроскопия. По-добре си направете една снимка на гръбнака. От едни години натам започват да се появяват възрастови изменения
    от Gogo | 10.09.2019 09:42

Здравейте, температура вече нямам. Пия милгама, ще видим дали ще има резултат. Взех си направление за изследване ЕМГ и костна естинография. Притеснява ме тази болка в гърба може да е свързана с проблем от корема. Ходих на гастроентеролог на ехографа няма отклонения. Изписа ми Нексиум и Дуспаталин за седмица. Днес трябва да се обадя на доктора да му кажа как съм и евентуално да направим гастроскопия. По принцип болката в гърба е на различни места и се притеснявам да не объркам доктора със симптоми, но смятам да искам гастроскопия. Според лекаря има язви които болят и от към гърба.
    от д-р Цончев | 08.09.2019 21:16

Като ликвидирате температурата и се почувствате добре, вземете да попиете малко вит. В, най-добре си вземете Милгама
    от Gogo | 04.09.2019 14:15

Здравейте др. Цончев. За сега нищо не повлиява, а положенито ми се влошава. Не знам на какъв доктор трябва да ида. От няколко дни имам температура 37,1/ 37,2. Пих разни НСПВС и други подобни но нищо. Имаше съмнения за сърцето но ми направиха цветна снимка и всичко е наред там. Бодежите и тръпки в гърба остават и общо лошо състояние.
    от д-р Цончев | 03.09.2019 20:50

Някакво лечение предписано ли е?
  • Много неясни въпроси.
    от Gogo | 31.08.2019 02:18

Здравейте, мъж на 44г. От 2 месеца имам следните странни проблеми. Отначалото беше слаба болката и не ми пречеше но сега не мога да спя през ноща. Болки и парене в различни части на гърба. По някога е опасваща високо горе на корема и през гърба. Появяват се основно нощем през деня ако ги има са слаби. Няма точно определено място на болката. Почва се от раменете надолу и стига до кръста. Болка с парене пречещи на съня. Невролог каза, че не би трябвало да е невралтика предписа различни болкоуспокояващи, снимка на белия дроб и консултация с кардиолог и снимка на бял дроб. Снимка на дроба е чиста, кардиолог направи кардиограма всичко беше наред. Изследвания на кръв и урина са в норми. Не знам какво да предприема. Болките не се повлияват за сега от никакви лекарства. Нямам никакви отоци и изменения по гърба.

Напиши отговор