Нервна система - състояния и заболявания | Нещо сериозно ли е ?

Напиши отговор
  • RE: Нещо сериозно ли е ?
    от intera | 06.08.2019 22:57

А за синусите и врата нищо не съм предприемал,защото просто нямам никакъв проблем с тях :)
    от intera | 06.08.2019 22:55

След преглед при невролог и на диска от ЯМР се видя този мой намален кръвоносен съд в лявата част на главата и според невроложката ми проблемите ми идват там,а те са преди месеци имах моменти в които изведнъш докато си ходя и сякаш изпадам в безтегловност и не усещам нищо освен областа на сърцето си,и от м. Май пия Топирамат 25мг х2 на ден донякъде има ефект от него,но имам и още много други симптоми,като вълнички на очите от декември постоянни,вечер изчезват,като бях малък го имах същият проблем,но пих някакви хапчета 2-3 месеца и всичко се оправи,отделно има нощи в които не мога да спя,почнаха проблеми със стомаха и куп други симптоми,та вече не знам какво да правя като няма голям ефект за толкова време :)
    от д-р Ралица Правова | 06.08.2019 20:02

Имате двустранно възпаление на максиларните синуси, което на фона на терапията се очаква да се преустанови в рамките на седмица. Налице са данни за дегенеративни промени в областта на шийните прешлени. Какви оплаквания имате? Не е нещо сериозно и притеснително, но предполагам Ви създава дискомфорт в областта на врата.
    от intera | 04.08.2019 21:03

Някой били ми казал има ли нещо притеснително в тези резултати,защото имам дости симптоми пия и лекаства,но на този етап няма ефект ?
  • Нещо сериозно ли е ?
    от intera | 04.08.2019 21:01

Мрт данни за нормална находка на мозъчния паренхим.Двустранен максиларен синуит.Хипоплазия на лява вертебрална артерия.Цервикална спондилоза.

Напиши отговор