Нервна система - състояния и заболявания | Изтръпване на гърба

Напиши отговор
  • RE: Изтръпване на гърба
    от д-р Цончев | 26.01.2019 19:43

Малко вероятно е някой дави постави някаква диагноза, но можете да посетите невролог за всеки случай.
    от Невена Николова | 24.01.2019 08:27

Здравейте, и аз имам подобно питане. От известно време вечер като легна и се опитам да се отпусна ми минава вълна през гърба като спонтанно настръхване, но не го усещам по кожата, а сякаш отвътре. През деня ми се е случвало такова усещане по главата. На какво може да се дължи и към какъв специалист да се насоча, ако това продължи? Имам ниски нива на вит Б12 и Д, възможно ли е от тяхната липса да се получават такива симптоми? Благодаря!
    от д-р Цончев | 20.01.2019 21:50

Невролог е добре да ви види и да изследва сетивността
  • Изтръпване на гърба
    от Nobelka | 20.01.2019 13:11

Здравейте, може ли лекар да се включи с напътствия какъв лекар да посетя относно притесненията ми. От няколко месеца ми се случва по няколко пъти на ден да ми изтръпва гърба - под плешките, няккъде по средата на гърба. Изръпването е по хоризонтала, а не от горе до долу. От вчера обаче изтръпването не е спирало, много е неприятно и неестествено, едно мравучкане и сякаш има нещо на кожата ми, нещо залепено. Няма обрив или някакъв кожен проблем там. Какви изследвания да предприема, че пише гадни неща като сърчна в гуглето. Не зная кога ще мога да отида да чакам два часа при джи пито

Напиши отговор