Нервна система - състояния и заболявания | Странно състояние, дайте съвет

Напиши отговор
  • RE: Странно състояние, дайте съвет
    от Todor Brailski | 03.01.2019 09:53

При мен вече 2-ри месен не минава, сега се измести болката в гъдите не е остра, по скоро е тъпа. честно казано не знам дали въобще е невралгия мойто :( Всички доктори викат от нерви, но можели от нерви да боли по няколко пъти на ден?
    от Petkov | 17.12.2018 11:48

Невралгията минава ли без лекарства? Аз имах лицевочелюстна и след като 2 месеца болките не намаляха започнах да приемам Прагиола и почти веднага се оправих.
    от Todor Brailski | 17.12.2018 08:18

Една седмица и го спрях. Но ме притеснява пищенето в ушите вече 2-ра седмица :(
    от д-р Цончев | 16.12.2018 20:39

Колко време сте пили стрезама?
    от Todor Brailski | 12.12.2018 13:25

Появи се и едно пищене в ушите ми каква би могла да е причината нерви, стрес, напрежение ? Благодаря
    от Todor Brailski | 12.12.2018 11:12

Пия едно хапче стрезам, възможно ли е да ми повиши "Директен билирубин" на 13.3 Благодаря
    от д-р Цончев | 28.11.2018 20:12

Нормално е, невралгичната болка минава бавно и постепенно.
    от Todor Brailski | 27.11.2018 14:35

Нормално ли е да имам болка и в горната част на гърдите от този тип невралгия или е от нервите ?
    от Todor Brailski | 27.11.2018 07:29

Просто като никога не ми се беше случвало, испаднах в паника. Снощи за пръв път смуъках валидол. Колко време тряа една такава подобна невралгия. Може ли да има последствия от нея. Благодаря
    от д-р Цончев | 26.11.2018 19:02

Вземете си валидол като начало и си изпийте това, което ви е предписал лекаря. Вероятно болката ви е в резултат на интеркостална невралгия, което обикновено изисква известно време за да премине, но не е нещо притеснително.
    от Todor Brailski | 26.11.2018 06:26

Другото което забравих да кажа, че често ходя до тоалетна може би от притеснение, но и по принцип си имам бърз метаболизам
    от Todor Brailski | 26.11.2018 06:24

Забравих да кажа меря си кръвното редовно 120 (110) на 80 е винаги
    от Todor Brailski | 26.11.2018 06:23

общо взето от 2седмици само за това мисля не ми излиза от акъла внушил съм си че нещо ми има и това е. Сега от няколко дни се появи странно чувстов в гърлото все едно буца ми е заседнала, постоянно ми е напрегнато. Тая нощ се събудих потен и нещо пак се филмирах почти не съм спал. Като станах преди малко отидох да се разходя малко да си взема закуска и пак се почувствах много превъзбуден, чувството е такова все едно съм изпил много силно кафе или няколко кафета. Дайте съвет какво да правя, има ли някой на който му се е случвало подобно нещо. Чудя се дали да не взема валидол или някакво друго лекарство. За сега пия само чай от мента, преди това от липа. Благодаря предварително
  • Странно състояние, дайте съвет
    от Todor Brailski | 26.11.2018 06:19

Здравейте, след една настина, която протече по нормалния начин за мен т.е гърло след това хрема и лека кашлица, нещо се разбалансирах. Появи се една болка в ляво отидох на лекар пих хапчета за настинката. Казах на лекаря за болката, не е някаква остра болка просто дискомфорт, забравих да кажа, че доста често работя с лявата ръка с различни машини и може да съм претоварил. Помислих, че имам проблем със сърцето и малко се уплаших отидих на кардиолог направими кардиограма каза ми, че всичко е наред били от преумора и притеснение. леко прескачало сърцето но нищо тревожещо. Изписа ми "Магнерот" След няколко дена отидих на снимка за белия дроб за да видя пак да не би да е от истинката нещо по дроба. Всичко беше наред според лекаря незначителана болка. Кръвните ми изследвания са наред, имало нещо в орината но било от истинката пита ме лекарката дали пикая често казах, че да и ми изписа едни прахчета. Дотиг добре, но си вкарах мухата че нещо ми има защото болката не минаваше,

Напиши отговор