Нервна система - състояния и заболявания | Вегатативна дестония

Напиши отговор
  • RE: Вегатативна дестония
    от KrIsI | 09.11.2018 07:55

Да добавя цикълът ми е слаб, преди не беше така. Миналият месец ми бе кажи речи черен, не винаги е болезнен. Този път беше на цвят нормален. Продължава 5-6дни.
    от KrIsI | 09.11.2018 07:53

Със съпругът ми сме заедно от 9г. Нямам друг партньор. Просто сутрин ми е гадно на стомаха, имам чувството че ми се гади. Без никакви болки. Не знам има ли нещо общо или може ли да повлияе тази бактерия на стомаха. Както казах на езика имам и вагинално. Може ли да има нещо общо двете неща. Оригвам се постоянно а по нужда ходя един път на ден най много два в редки случаи. Имам болки при сексуален акт, но не винаги. Просто не знам вече къде да ида.
    от Forum admin | 08.11.2018 18:23

За жалост когато няма открит конкретен причинител, заключението е вегет. дистония.Леки болки в ставите и мускулите; Слабо между менструално кървене имате ли?
    от Forum admin | 08.11.2018 18:19

Нов сексуален партньор или необезопасени сексуални контакти от година назад?
    от KrIsI | 08.11.2018 15:28

Добавям още че напоследък се чувствам изморена, нямам желание за нищо. С главоболие съм от известно време в лявата половина. Откриха ми и Гъбички Кандида на езика и вагинално, според гинеколога ми може тя да дава такива отражения. Дайте ми насока къде и при какъв специалист да отида. Не се издържа вече така.
  • Вегатативна дестония
    от KrIsI | 08.11.2018 15:24

Здравейте, на 28години съм. Имам проблем от около 6-7месеца. Всечко тръгна от стомаха, често всеки ден се оригвам без дадена пречина, а преди това на сила не можех да го направя. Не ме пари не ме боли, просто оригвам. Затова потърсих мнение от гастроентеролог, казах му също че се подувам в корема имам къркорене но без болки. Сутрин изхожданията са ми кашави, не помня от кога съм ходила нормално по нужда. Споменах му че ми се изпотяват ръцете и ходилата, и че имам сърцебиене. Само ме видя на ехографа и каза нищо ти няма, имаш дистония. Каза ми да отида на ендокринолог така и направих, всички изследвания са в норма там. И тя потвърди вегатативна дистония, предписа ми лекарства Спокоен ден. Все пак си направих кръвна захар 3,45, и желязо почти до долна граница. Нямала съм проблем според тях. Това в началото, но сега пак го имам този проблем със стомаха. Къркори, изхожданията са ми почти като разтройство, оригване, нямам подуване, но и нямам апетит. Моля помогнете ми.

Напиши отговор