Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки | Ударих си главата

Напиши отговор
  • RE: Ударих си главата
    от д-р Цончев | 17.02.2020 17:44

Нищо ви няма, не се притеснявайте. Късните прояви на такива травми от типа на епидурални и субдурални хематоми няма как да се объркат, водещото е нарушено съзнание и въобще нямаше да ми пишете в този форум и да се чудите...
  • Ударих си главата
    от Mariano | 15.02.2020 14:47

Вчера си ударих главата на една греда. В момента на удара ми причерня за няколко секунди, но помня всичко, което се случи след това. Нямаше кръв, но ми излезе цицина горе-долу с размерите на капачка от бирена бутилка. След удара ми беше малко объркано и разсеяно, и малко ме болеше главата, но след час-два всичко отшумя. След това обядвах и изпих и чаша вино. Четох за симптоми на сътресение и комоцио, но не съм повръщал, не ми се гадеше, не ми е текла кръв от ушите или носа, (а съм със слаби капиляри, преди години дори от горещ душ ми текваше кръв от носа). Доспа ми се след храната и затова се и притеснявам, но може да е било и от виното. За днес нямам оплаквания като сънливост/разсеяност/объркване, нито пък нещо по-странно. Има ли нещо от което да се притеснявам? Днес се чувствам по-добре и цицината сякаш почва да спада. Знам, че един удар на главата може да изглежда колкото безобиден, толкова и опасен, но принципно ме е страх от неща, които могат да имат по-късно проявление.

Напиши отговор