Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки | Счупване на китката

Напиши отговор
  • RE: Счупване на китката
    от Atanas Angelov | 30.01.2020 23:46

Благодаря много за отговора и разбирането, надявам се ако имам още въпроси по нататък за мнение, благодаря още веднъж
    от д-р Цончев | 23.01.2020 17:44

Няма как да се каже колко време ще продължи болката, особено ако натоварвате ръката. Принципно 80 дни не са достатъчни за пълно излекуване, така че се въоръжете с търпение.
    от Lady Boss | 23.01.2020 14:03

Препоръчвам ви да се консултирате с д-р Таня Таскова, еднин от най-добрите ортопеди и хирурзи на ръка. Link
    от Atanas Angelov | 22.01.2020 12:44

Добър ден. Пак съм аз. Ако може да попитам - значи вече я движа ръката почти във всички посоки - но ме боли и то не малко. Да питам нормално ли е? Минаха 80 дена а ме боли още - някой дни повече други по малко - до кога с тая болка. Извинявам се но ми е важно а не съм компетентен. Благодаря отново
    от Atanas Angelov | 18.01.2020 10:24

Благодаря за отговора, чувствам подобрение, извинявам се за притеснението, надявам се ако имам още някой въпрос на вашата помощ. Благодаря отново
    от д-р Цончев | 16.01.2020 20:01

Неприятна работа, при вашата професия... Принципно дълго време не трябва да се натоварва тая ръка, но няма как да се предвиди колко. Най-точно може да каже ортопеда след контролна снимка на която да се види като как е консолидирала плаката и костта.
    от Atanas Angelov | 06.01.2020 00:50

Само да поясня, че ми правиха операция на радиуса и ми сложиха титаниева пластина и не знам колко сложна като операция е но според мен си е сложна, пак и е интервенция и сигурно е нормално да боли и да има опъване и дискомфорт, но вие по добре ще кажете - извинявам се за въпросите ако ви затормозявам - благодаря отново
    от Atanas Angelov | 06.01.2020 00:33

Благодаря за отговора. А да попитам според вас колко време е нужно за пълно възстановяване. Питам защото съм заварчик и се налага да се вдига и тежко. А и не знам колко болничен ще ми даде доктора и се притеснявам дали ще бъда достатъчно добре за работа след последния болничен - просто не съм боледувал толкова и не знам колко време ще отнеме възстановяването. Надявам се това опъване да изчезне и да няма проблеми - но ще се радвам и вие да споделите вашето мнение което е от полза за мен - Благодаря предварително
    от д-р Цончев | 05.01.2020 22:50

Според мен преди да е минала поне половин година не може да се очаква съмсем да няма оплаквания
    от Atanas Angelov | 03.01.2020 12:25

извинете написал сам грешно - опъване
    от Atanas Angelov | 02.01.2020 01:31

Благодаря за отговора, извинете невежеството ми но минаха 2 месеца, а опазването още го има, може ли да ми кажете на какво се дължи. От други хора чувам че това опазване вътре може да не изчезне а да си остане така, моля да поясите ако може, нещо при операцията да не е засегнато сухожилието. Извинявам се за невежеството си но се притеснявам а никой не ми обяснява нищо, поне горе долу кога ще изчезнат тези усещания - като месеци говоря. Ако е възможно да поясните. Благодаря предварително и отново се извинявам за въпросите си.
    от д-р Цончев | 30.12.2019 12:47

Постепенно ще изчезнат тия усещания, имайте търпение.
  • Счупване на китката
    от Atanas Angelov | 27.12.2019 01:56

Здравейте моля за консултация ако може. Преди два месеца си счупих ръката в китката - и ми направиха операция на радиуса но вече два месеца имам болки при движение и усещам едно опъване когато отварям и свивам китката, доктора и физиотерапевтите казват, че е нормално но аз не усещам да се отпуска - ако може да попитам на какво се дължи това опъване и дали изобщо ще изчезне - моля за вашето мнение

Напиши отговор