Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки | Киста в костта

Напиши отговор
  • RE: Киста в костта
    от д-р Цончев | 17.02.2020 17:41

На тази снимка аз също не виждам киста. Но е съвсем възможно да не са я хванали. Но принципно ако е случайна находка не му се притеснявайте, доста хора си живеят с такива кисти дори без да знаят.
    от иван | 16.02.2020 19:11

Link Кажете ми всичко което виждате ако може Благодаря Ви
    от д-р Цончев | 13.02.2020 19:20

Качете снимката на някои от сайтовете за свободно качване на снимки и ми дайте линк за да я видя
    от иван | 09.02.2020 15:14

Здравейте др Цончев направих и рентгенова снимка, но там не личи кистата ако ми кажете къде да я изпратя и как ще я пратя Благодаря ви за всички одговори
    от д-р Цончев | 30.11.2019 17:57

Направете скрийншот от ЯМР то. Вътре в диска има програмка за отваряне. Трябва да уцелите как работи и да намерите съответния кадър където се вижда.
    от иван | 17.11.2019 20:08

Размера е с големината на орех нямам снимка откри се с ямр Благодаря Ви за одговора
    от д-р Цончев | 17.11.2019 19:00

Нищо не трябва да се прави, това е случайна находка, не се притеснявайте. Колко е размерът, качете някъде снимка да видя ако имате.
  • Киста в костта
    от иван | 15.11.2019 20:25

Имам киста във костта на подбедрицата открита случайно Въпросите ми е опасна ли е? Трябва ли да се лекува? Какви проблеми може да ми съсдаде? Благодаря предварително

Напиши отговор